Ak Parti milletvekili Şebnem Bursalı’nın Monaco’da yediği ıstakoz, parti kanadında tartışma konusu olmuştu. 'Istakoz' tartışmalarının ardından, bir başka dikkat çeken olay da AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu'nun paylaştığı 'Rolex' fotoğrafıyla yaşanmıştı. Yenişehirlioğlu, TBMM’de hemşehrileri ile selfie çekip sosyal medyadan paylaşırken, Rolex saati görüntülenmişti. Görüntülerin hızla yayılması ardından Yenişehirlioğlu paylaşımını silerken, parti yönetimi tarafından milletvekili ve teşkilat yöneticilerine 'Dikkatli olun' uyarısı yapılmıştı.
Ulusal basına sık sık haber olan Yenişehirlioğlu, bugün yine benzer bir habere konu oldu.  
2 MİLYON TL DEĞERİNDE İDDİASI 
Gelecek Partisi Ordu Kurucu İl Başkanı Ali Safa Aydın, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, Yenişehirlioğlu'nun yeni bir lüks saatini yayınladı. İl Başkanı Aydın paylaşımında, “Ne yani KOSKOCA AKP’li vekil @Yenisehirlioglu sadece ROLEX ile mi idare edecekti. #Emekliler’in 17 yıllık maaşı ile alacağı bir Audemars Piguet Royal Oak’ı olmayacak mıydı! Yazıklar olsun. Tüm alın terleri(!) size, yoksulluk vatandaşa mı reva! Bir de “Tevazu” yazmışlar…” ifadelerini kullandı.
Yenişehirlioğlu’nun kolundaki saatin Audemars Piguet Royal Oak saat olduğu ve değerinin 57 bin 571 Euro yani yaklaşık 2 milyon TL olduğu iddia edildi.  

Bahadır Yenişehirlioğlu'ndan son haberlerle ilgili henüz bir açıklama gelmedi. 

Manisa FK satılıyor mu? Manisa FK satılıyor mu?


 

Editör: Murat Yalçın