SUMATİK'E ZARAR VERDİLER

banner297

MASKİ Genel Müdürlüğünün Saruhanlı merkezde yer alan ‘SUMATİK’ cihazı kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından tahrip edilerek kamu malına zarar verildi.

Saruhanlı 21.06.2021, 11:37
SUMATİK'E ZARAR VERDİLER
banner388

Manisa'da MASKİ Genel Müdürlüğünün Saruhanlı merkezde yer alan ‘SUMATİK’ cihazının ekranı kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından kırıldı. Cihaza yapılan çirkin saldırı sonrasında kamu malı da zarara uğratıldı. Kurum tarafından yapılan açıklamada, il genelinde en çok işlem yapılan SUMATİK cihazlarından biri olan ödeme noktası vatandaşın mağduriyet yaşamaması için kısa bir süre içerisinde çalışır hale getirildi. Yetkililer olayı gerçekleştiren kişi veya kişilerin bulunarak adalete teslim edilmesi için gerekli işlemlerin yapıldığının altını çizdiler.

Yorumlar (4)
Vatandaş 1 ay önce
Güvenlik Kamerası koymamışlar mı? Bilmiyorlarmı bizde VATAN HAİNİ çok. Milletin malına varar verirler.
Türker 1 ay önce
Su faturalarımıza kanal açma hizmet bedeli diye bir madde koymuşlardı.Bu olayı da fırsata çevirip,Su matik hasarları onarım bedeli olarak su faturalarına ekleyiverirler..
Vatandaş 1 ay önce
Faturalıya geçerin olsun bitsin nasıl sa ben yaptım oldu diyorsunuz
üzgünüm hakkı 1 ay önce
o kadar kullanım ücretiydi vergiydi faturaya yansıtan ve dünyanın en ucuz suyunu biz manisalılara veren belediyemiz bir kamera koymamış mı ?
33
açık