SARUHANLI BELEDİYE BAŞKANI KORONAVİRÜSE YAKALANDI

banner297

Manisa'nın Saruhanlı ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı Zeki Bilgin, korona virüs (Covid-19) testinin sonucunun pozitif çıktığını duyurdu. Başkan Bilgin, Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

SARUHANLI 14.10.2020, 15:32 14.10.2020, 15:40
SARUHANLI BELEDİYE BAŞKANI KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Kuru öksürük ve gribal enfeksiyon şikayetiyle hastaneye başvuran Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin'in korona virüs testi pozitif çıktı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Zeki Bilgin, "Kuru öksürük ve gribal enfeksiyon şikayetiyle 13 Ekim Salı günü başvurduğum Saruhanlı Devlet Hastanesinde yapılan yeni tip korona virüs (Covid-19) test sonucum pozitif çıkmıştır. Şu anda Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesinde tedavim devam etmektedir. Son bir kaç gün içinde benimle temas kuranların test yaptırmasını veya kendilerini karantinaya almalarını rica ediyorum. Sizlerin desteği ve duasıyla bu hastalığı en kısa sürede atlatacak ve görevimizin başına dönerek hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5)
manisalı 2 hafta önce
sürekli maskesiz geziyordu inanmayan saruhanlı belediyesinin facebook hesabından bakabilir
AKIN 2 hafta önce
BAŞKAN DAHA GEZ ÖNLEM ALMA SAKIN HİÇ OLACAĞI BUYDU TABİ
Puli Yüksel 2 hafta önce
Zeki sen eski topçusun bünyen sağlam kısa zamanda ayağa kalkarsın geçmiş olsun kardeşim
Cemile Altın 2 hafta önce
halkı için çalışan mahallelere hizmet götürmek için gecesini gündüzün katan koronaya bile meydan okuyan büyük başkan geçmiş olsun sana
Anılan Manisalı 2 hafta önce
Başkanım geçmiş olsun Allah şifa versin
15
açık