HAFTA SONUNDA HAVA NASIL OLACAK?

banner297

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, Manisa'da Cuma günü başlayacak yağışlı hava Cumartesi günleri etkisini sürdürecek. Pazar günü parçalı hava parçalı bulutlu olacak. sıcaklıklar en yüksek 15 dereceyi görecek. Yeni haftada hava sıcaklıkları tekrardan 17 derecelere kadar yükselecek.

Manisa 14.02.2020, 09:12 14.02.2020, 09:21
HAFTA SONUNDA HAVA NASIL OLACAK?

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz'in batısı ile Eskişehir, Rize, Artvin, Ardahan, Van ve Hakkari çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; genellikle yağmur ve sağanak, sabah saatlerinde Ardahan, Van ve Hakkari ile Artvin'in iç kesimlerinde, gece saatlerinde Bolu ile Isparta çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. İç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı bekleniyor. Doğu Karadeniz’in yüksek kesimlerinin dik yamaçları ile Doğu Anadolu'nun doğusunda yüksek kar örtüsünün bulunduğu yerlerde çığ tehlikesi bulunuyor.


Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı, mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.


Rüzgarın ise genellikle güneyli, Akdeniz kıyıları ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

Manisa'da Cuma günü başlayacak yağışlı hava Cumartesi günleri etkisini sürdürecek. Pazar günü parçalı hava parçalı bulutlu olacak. sıcaklıklar en yüksek 15 dereceyi görecek. Yeni haftada hava sıcaklıkları tekrardan 17 derecelere kadar yükselecek.

Yorumlar (0)
24
az bulutlu