Manisa’da Uçak Kardeşler’in İsrail’le ticaret yaptığı iddiası ve açıklama Manisa’da Uçak Kardeşler’in İsrail’le ticaret yaptığı iddiası ve açıklama

Yarhasanlar Cami ve Borsa Caddesi civarında bulunan esnafları ziyaret eden Kurt, vatandaşların taleplerini dinleyerek projelerini anlattı.

Başkan Adayı Kurt, Peker Mahallesi sakinlerinin katılımıyla düzenlenen iftar programında orucunu açtı.

Cumhur İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yavuz Kurt, burada yaptığı konuşmada, Şehzadeler'in hayalci değil, gerçekçi ve finanse edilebilir projelere ihtiyacı olduğunu söyledi.

Hazırladıkları 27 Vizyon Proje ile Şehzadeler İlçesini bulunduğu konumdan daha ileriye taşıyacaklarını dile getiren Kurt; "Cumhur İttifakı olarak ülkemiz ve milletimiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizler Cumhur İttifakı olarak Şehzadeler'de "Gerçek ve Gerçekçi Belediyecilik" sloganıyla yola çıktık. Bu ne demek? Biz başkan adayları gibi sadece seçileyim derdinde değiliz. Çünkü sadece seçilmek için değil, projelerimizi hayata geçirerek milletimizin karşısına alnımız ak şekilde çıkmak istiyoruz. Bizim projelerimizin tamamı gerçekleşmesi mümkün ve finanse edilebilir şekilde hazırlandı. Bu yüzden sizlere gelip afaki projelerden bahsedenlere, "Bunun kaynağı nedir. Bütçesini nereden bulacaksın?" diye sorun lütfen. Aynı bizlere sorduğunuzu var sayarak hemen cevap vereyim. Bizim projelerimizin tamamının arkasında çok şükür Cumhur ittifakımızın gücü, Aziz Milletimizin Desteği ve Teveccühü var."

Yarhasanlar Camisinde teravih namazını kılan Kurt, çevre esnaflarını da ziyaret ederek 31 Mart'ta yapılacak olan seçimler için destek sözü aldı.

Editör: Murat Yalçın