Ümit Rona'dan fuarda "Edebiyatın Diliyle Adalet" söyleşisi

banner297

Manisa Baro Başkanı Ümit Rona, Manisa 4. Kitap Fuarı'nda ​okuyucularıyla buluşup şiir kitabını imzaladı. Rona hemen ardından “Edebiyatın Diliyle Adalet” isimli söyleşi gerçekleştirdi.

Kültür Sanat 10.10.2021, 15:57 10.10.2021, 20:50
Ümit Rona'dan fuarda "Edebiyatın Diliyle Adalet" söyleşisi

Bu yıl 4'üncü kez kapılarını ziyaretçilerine açan Manisa Kitap Fuarı'nda son gün heyecanı yaşanıyor. Kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği fuarda, son günde de çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazar Manisalı kitapseverlerle buluşuyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde düzenlenen fuarda, ünlü yazar ve çizerler söyleşi ve imza günlerinde kitapseverlerle bir araya geliyor. 

Kendilerini ifade etme platformları sınırlı olan Manisalı yazarlar da Manisa Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla buluşma imkanı buluyor.

Yazarlar, bir yandan okuyucularıyla kucaklaşırken, bir yandan da eserlerini tanıtma ve büyük yayınevleriyle bağlantı kurma fırsatını yakalıyor.

Fuar bu yıl da çeşitli sivil toplum kuruluşlarının, oda ve birliklerin, meslek örgütlerinin, kadın dernekleri ve kadın kooperatiflerinin ilgisiyle kültür şölenine dönüştü.

Baro Başkanı Ümit Rona, Manisa Kitap Fuarı'nda

Fuar Merkezi'nde Manisa Baro Başkanı Ümit Rona, şiir kitabını imzaladı. 

Rona ayrıca “Edebiyatın Diliyle Adalet” isimli söyleşi gerçekleştirdi. 

Dördüncü kez “Edebiyatın Diliyle Adalet” söyleşi ile okuyucuyla bir araya gelen Rona'nın söyleşisine yoğun katılım oldu.

Fuarın son günü

Manisa Kitap Fuarı, 10 Ekim Pazar günü saat 22.00'ye kadar ziyaretçilere açık olacak.

Yorumlar (0)
27
açık