İYİ Partili Hasan Eryılmaz, Manisa İl Başkanlığı görevini Av. Ali Zafer İksir’e devretti. İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı’nda yapılan devir teslim törenine Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik, Turgutlu İlçe Başkanı Önder Ertaş, Akhisar İlçe Başkanı Halil Korkmaz, Sarıgöl İlçe Başkanı Ahmet Aktan, Alaşehir İlçe Başkanı Kadir Daş da katıldı.

4,5 YIL TEŞEKKÜRÜ 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'te yemin etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'te yemin etti

İYİ Parti Manisa Milletvekili aday adayı Hasan Eryılmaz konuşmasında, “4,5 yıl boyunca bizlerle görev yapan, yürüdüğümüz yola inanan herkese teşekkür ediyorum. Onurla, gururla devam ettiğim İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı görevimi bugün itibariyle, kutlu davamızı bizlerden daha da yukarıya taşıyacağına inandığım Ali Zafer İksir kardeşimize devrediyorum. Siyasi yolculuğuma Manisamızı ve partimizi en iyi şekilde temsil etmek için Gazi Meclisimizde devam etmek istiyorum, İYİ Parti Manisa Milletvekili aday adayı olarak Türkiye’nin İYİ olması için çalışmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

“MANİSA İYİ OLACAK”

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Ali Zafer İksir de yaptığı konuşmada, “Zorlu bir seçim sürecine girdiğimizi farkındayız. Demokrasi şölenimizi hiçbir küslük ve dargınlık olmadan geçirdik. Bundan sonra hep birlikte hem Manisa’yı hem yerel hem de genel seçimde partimizin yüksek temsil kabiliyetine sahip olması için dur durak bilmeden çalışacağız. İl Başkanımız Hasan Eryılmaz’a görev süresi boyunca yaptığı çalışmalar için teşekkür ediyoruz. Hep birlikte İYİ olacağız” dedi.