Muradiye, Barbaros ve Üçpınar mahallerini ziyaret eden İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan, vatandaşların sorunlarını dinleyerek projelerini anlattı.

87 mahalleye eşit hizmet götüreceğinin sözünü bir kez daha veren İYİ Partili aday Akan, "Yunusemre, genç bir yönetimi hak ediyor" dedi.

"SEÇİMDEN SEÇİME DEĞİL HER ZAMAN BİR ARADAYIZ"

İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan, "5 yıllık İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanlığım döneminde ilçemizdeki her mahallenin sorununu raporladık ve çözüm için projeler ürettik. Şimdi Yunusemreli hemşehrilerimin karşısına, 87 mahallenin ihtiyaçlarını bilen bir Belediye Başkan adayı olarak çıkıyorum. 87 mahalleye eşit hizmet götürmek ve Yunusemre'yi örnek bir şehir haline getirmek için göreve talibim. Seçimden seçime değil, her zaman sizlerle birlikteyim" dedi.

Hizbullah'tan İsrail'e füze saldırısı Hizbullah'tan İsrail'e füze saldırısı

"YILLARDIR HİZMETTEN MAHRUM KALAN MAHALLELER AYAĞA KALKACAK"

Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan son olarak şu ifadeleri kullandı, "Komşularıma bir kez daha söz veriyorum, yıllardır hizmet gitmeyen mahalleler ayağa kalkacak. Sorunların tamamıa hakimiz, çözüm için projelerimiz hazır. Vatandaşlarımızın teveccühüyle Yunusemre Belediye Başkanlığı gibi onurlu bir görev için icra makamına gelirsek, 1 Nisan'dan itibaren genç ve dinamik belediyecilik anlayışının hizmete başlayacağının sözünü veriyorum."

Editör: Murat Yalçın