Türkiye şampiyonu Haberleri

Türkiye şampiyonu haberleri ve güncel Türkiye şampiyonu gelişmeleri, Türkiye şampiyonu ile ilgili tüm video, Türkiye şampiyonu fotoğrafları ve Türkiye şampiyonu haberleri Manisa Haberleri sitemizde


Eğitim

Türkiye Entelektüel Liseler Arası Bilgi Yarışmasının finalinde Türkiye Şampiyonu olan eski adı Manisa Öğretmen Lisesi olan Şehzadeler Gediz Anadolu Lisesi...

Spor

Manisa'da Kazım Karabekir Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Muhammed Üveys Sevindi, okul Sporları Judo Dalında 34 kg da Türkiye Şampiyonu oldu.

Spor

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yurtlararası Spor Olimpiyatları Türkiye finalinde Manisa Türkiye Şampiyonu oldu.

Spor

Denizli’de gerçekleştirilen Okul Sporları Yıldızlar Judo Türkiye Birinciliği müsabakalarında Manisa’nın Salihli ilçesi judocularından Hira Kılkış +63 kiloda şampiyon oldu.

Spor

Manisalı judocular, Denizli’de yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Türkiye Finalleri'nde erkeklerde takım halinde Türkiye şampiyonu oldu.

Spor

Yunusemre Belediyespor'un judocuları Oğuzhan Uygun ve Poyraz Çakal, Uşak'ta düzenlenen Okul Sporları Küçükler Judo Türkiye Birinciliği'nde altın madalya kazandı.