Sarıgöl Haberleri

sarıgöl haberleri ve güncel sarıgöl gelişmeleri, sarıgöl ile ilgili tüm video, sarıgöl fotoğrafları ve sarıgöl haberleri Manisa Haberleri sitemizde


Sarıgöl

Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde otomobilin çarptığı elektrikli bisikletteki yolcu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Manisa

Manisa'nın ilçelerinde Türk Polis Teşkilatının 179. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla tören düzenlendi.

Sarıgöl

Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde, Türk Polis Teşkilatının 179. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla tören düzenlendi.

Genel

Manisa'nın Sarıgöl ilçesinin yeni belediye başkanı seçilen Tahsin Akdeniz, cuma günleri kurulan halk pazarını ziyaret ederek sorunlarını yerinde dinledi.

Haberler

Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde Otizm Farkındalık Haftası etkinlikleri kapsamında Sarıgöl 4 Eylül Stadyumunda sağlık personeli ve öğrencilerin katılımıyla farkındalık yürüyüşü yapıldı.

Haberler

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde ilkokullar ve orta okullar arası gerçekleştirilen futbol turnuvası...

Sarıgöl

Sarıgöl Belediye Başkanlığını kazanan CHP'li Tahsin Akdeniz seçim sonuçlarıyla ilgili ilk kez açıklamada bulundu. Akdeniz, "Bu saatten sonra; sosyal demokrat...

Sarıgöl

Manisa'nın Sarıgöl ilçesi Cumhuriyet Mahallesinde 3 erkek adayla muhtarlık için yarışan Ayşe Yılmaz Gönen Sarıgöl merkezdeki ilk kadın muhtar olarak...

Sarıgöl

Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde 94 yaşındaki yaşlı kadın tekerlekli sandalyesinde kızının yardımı ile oyunu kullandı.

Sarıgöl

Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde geçtiğimiz gün etkili olan yağmurun ardından dağlarda lezzetiyle çok tercih edilen kuzugöbeği mantarında bolluk yaşanmaya başladı.

Haberler

Manisa'nın Sarıgöl ilçesindeki Şehit Esin Akay Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan 'Kahraman Türk Kadını' isimli oyun Dünya Tiyatrolar Günü'nde sahnelendi.

Haberler

Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Manisa Eğitim Projeleri (MANEP) kapsamında düzenlenen 'Şehrim Benim Evim' Bilgi Yarışması Sarıgöl'de gerçekleştirildi.