Gördes'te spor panayırına yoğun ilgi

banner297

Manisa Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından Manisa'nın Gördes ilçesinde düzenlenen spor panayırı,  çocuk ve gençlerin yoğun ilgisine neden oldu. Manisa'nın Gördes ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 99'ncu yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde. 4-5 Eylül tarihlerinde yapılan spor panayırında; voleybol, basketbol, badminton, okçuluk, mini golf, dart, ayak tenisi, survivor parkuru ve şişme balonlar yer aldı. Deneyimli antrenörler eşliğinde yapılan spor panayırında çocuklar ve gençler sporla dolu keyifli iki gün geçirdi. Panayırda çocuk ve gençlere Türk bayrağı ve kitap dağıtıldı.

Gördes 06.09.2021, 13:07
Gördes'te spor panayırına yoğun ilgi

Panayırı, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Manisa Gençlik ve Spor İl Müdür Yardımcısı Mustafa Buldu, Okul Sporları Şube Müdürü Kerem Yılmaz ve Gördes Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Halil Erden ziyaret etti.
Gençlerin mutluluğuna ortak olan Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ederek, "Çocuklarımızı yeni eğitim ögretim yılı öncesi güzel bir etkinlikte buluştururken, Gördes’imizin de düşman işgalinden kurtuluşunu kutlamış olduk. Onların mutluluğu her şeye değer. İlçemizde spora ilgi her geçen gün artıyor. Bu noktada tam destekçimiz olan Gençlik ve Spor Bakanlığımıza teşekkür ediyor, tüm gençlerimizi spora davet ediyorum." dedi.
Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk; “Gördes’imizin kurtuluş yıl dönümü etkinliklerinde yapmış olduğumuz spor panayırıyla ilçemizdeki çocuk ve gençlerimizi spor branşlarıyla buluşturmanın mutluluğunu yaşadık. Amacımız çocuklarımıza erken yaşta sporu sevdirmektir. Sporu tabana yaymak istiyoruz. Her çocuk muhakkak bir spor branşıyla tanışmalı. Bunun için Manisa’mızın her ilçesinde ve  her mahallesinde buna benzer etkinlikler yapamaya devam edeceğiz." diye konuştu. 

Yorumlar (0)
27
açık