KANYON CAFE KENT PARK'A RENK KATTI

banner297

Manisa’da Sarıkamış Şehitleri Yaşatma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Öztürk Demir, Manisa basınıyla bir araya geldi. Atatürk Kent Park’ta bulunan Kanyon Cafe’yi devraldığını söyleyerek bilgiler verdi. Bulunduğu konum açısından işletmenin şehrin cazibe merkezlerinden biri olduğunu belirten Demir, müşteriler için güzel hizmetler vereceklerini söyledi.

Genel 15.03.2022, 16:34
KANYON CAFE KENT PARK'A RENK KATTI

Öztürk Demir, “Burası bir kere Manisa’mızın kalbidir. Çünkü bu kadar güzel bir yeri başka bir yerde bulamazsınız. Tüm Manisalıların yaz tatilinde ve yazın çocuklarıyla vakit geçirebileceği nadir yerlerden bir tanesi. Kanyon Cafe’de Kent Parkın göbeğinde yer alıyor. Burada hem ailelere hem çocuklara eğlence olabilecek, daha güzel vakit geçirilebilecek bir yer.  Dolaysıyla Kanyon Manisa’nın kalbidir. Fiyatlarımızda uygun. Ekonomiye biraz dur dememiz lazım. Çünkü her şey şuanda çok pahalı. Biz insanların vakit geçirebileceği bir yerde fiyatları yüksek tutmak istemiyoruz. Onun için uygun fiyatlar belirledik. Biz ekonominin zorlu bir süreçte olduğu dönemde buraya yatırım yapmayı istedik. Şuan burada 9 kişiyi istihdam ediyoruz. Ama yazın bu sayı 25-30’lara çıkacak” diye konuştu.

Yorumlar (1)
Selda 6 ay önce
Bugün sınıf olarak öğretmenlerimizle birlikte kahvaltıya gittik. İşletmeciler ve çalışanlar saygısız, lakayıt ve sürekli ters cvplar veriyorlar.Okadar ücrete rağmen kahvaltı çok çok eksikti. Bazı çocuklar tost menü bazı çocuklar kahvaltı istemişlerdi kahvaltı isteyen çocuklarımıza ayrı kahvaltı servisi yapamadıklarını söylediler ve resmen aç kaldık. Verdiğimiz parayı haketmediler. Çocuk parkını açabilirmisiniz diye sorduğumda tadilatta olduğunu ve elektrik kablolarının yerlerde açık bişekilde olduğunu söylediler açamayacaklarını belirttiler. Ama 10 dakika sonra başka müşterikerin çocuklarının parkın içinde oynadıklarını gören 2,5yaşındaki kızımda gitmek istedi çalışana az önce sorduğumda açamayacağınızı söylediniz ama başka müşterilerinize neden açtınız diye sorduğumda bağırarak ve tersleyerek ilaçladık buyurun isterdeniz ilaçlı ilaçlı sokun çocuğunuzu diye terslediler.Hem ben sinir oldum hemde çocuğumun çok ağlamasına sebep oldular.Servis çok geç ve eksikti. Paramızla rezil olduk.