Manisa Sevgi ve Dostluk Cemiyeti, üyelerine özel düzenlediği programa CHP'nin Büyükşehir ve Belediye Başkan adaylarını konuk aldı. Programa CHP Manisa İl Başkanı İlksen Özalper de katıldı. 

Türk Kızılay Manisa’da 12 bin aileye 20 milyonluk yardım yaptı Türk Kızılay Manisa’da 12 bin aileye 20 milyonluk yardım yaptı

CHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ferdi Zeyrek, Yunusemre Belediye Başkan adayı Semih Balaban ve Şehzadeler Belediye Başkan adayı Gülşah Durbay, katılımcıların sorularını yanıtladı. 

"İDDİALI BİR YÜKSELİŞİMİZ VAR"

Programda söz alan CHP Manisa İl Başkanı İlksen Özalper, partisinin Manisa'da iddialı bir yükseliş içinde olduğunu belirtti. Başkan Özalper, "Partimizdeki değişim sürecinin başlatılmasının ardından, Manisamızın öz evladı Genel Başkanımız sayın Özgür Özel'in programlarıyla birlikte şehrimizde iddialı bir yükseliş içindeyiz. Manisalılar, Cumhur ittifakı belediyelerinin yıllardır sadece göstermelik projelere imza atmasından ve halkın refahına yönelik çalışmalar yapmamasından bıkmış. Gittiğimiz her ilçede hem bizler hem de adaylarımız büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Seçim süreci başladığında çevremdeki herkese, 'CHP, aklınızın hayalinizin alamayacağı ilçelerde bile seçimi kazanacak' demiştim. Yine aynı iddiayı sürdürüyorum. 31 Mart gecesi Manisa, CHP'nin zafer kazandığı illerden biri olacak" dedi. 

"HEM BÜYÜKŞEHİR'İ HEM DE MERKEZ İLÇELERİ ALACAĞIZ"

CHP Manisa İl Başkanı İlksen Özalper son olarak şu ifadeleri kullandı, "Yol arkadaşımız sayın Ferdi Zeyrek, gittiği her ilçede Büyükşehir Belediye Başkanı gibi karşılanıyor. Yunusemre'de Semih Balaban, Şehzadeler'de Gülşah Durbay yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlarımız hem Büyükşehir, hem de merkez ilçe adaylarımızı bağrına astı. Biz hem Büyükşehir'de, hem de 17 ilçede iddialıyız. Seçim günü Manisalılar; kendilerini dinlemeyen, halka tepeden bakan, vatandaşın vergileriyle yapmak zorunda oldukları projeleri büyük bir nimetmiş gibi sunanlara sandıkta büyük bir ders verecek. Manisalılar, Büyükşehir ve ilçelerde CHP'nin Halkçı Belediyecilik anlayışıyla tanışacak"

Editör: Murat Yalçın