Manisa'da modern kavşağa modern dokunuş

banner297

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde il genelinde yeşil alanların arttırılması noktasında çalışmalarını devam ettiren Büyükşehir Belediyesi, Devlet Bahçeli Köprülü Kavşağı'nda başlattığı dikey bahçe uygulamasını tamamladı. Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekiplerince gerçekleştirilen 550 metrekarelik dikey bahçe uygulaması ile kavşak daha modern bir hava kazandı.

Çevre 06.10.2021, 11:15
Manisa'da modern kavşağa modern dokunuş

Dev peyzaj uygulamalarıyla kentteki yeşil dokuyu arttıran Manisa Büyükşehir Belediyesi, ketteki estetik görünümün arttırılması noktasındaki çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda kent merkezinde bulunan Devlet Bahçeli Köprülü Kavşağı'nda da 550 metrekarelik dikey bahçe uygulaması yapıldı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün talimatları ile Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekiplerince gerçekleştirilen dikey bahçe uygulamasında Devlet Bahçeli Köprülü Kavşağı, Türk Bayrağı'nın simgesi ay yıldız ile çeşitli motifleri yer aldı. Yeşil ile estetiğin adeta dans ettiği dikey bahçe çalışmaları görev yapan Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı personelleri, kavşağı nakış gibi işledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde daha yeşil bir Manisa'nın oluşması için yoğun çaba sarf ettiklerini dile getiren Kent Estetiği Daire Başkanı Hakan Göktaş, "Bu kapsamda Devlet Bahçeli Köprülü Kavşağı'nda da kendi ekiplerimizle dikey bahçe uygulaması gerçekleştirdik. Çalışmamızın tamamlanmasıyla kavşak daha modern bir hava kazandı. Manisalılar için çalışmaya ve yeşil alanlarımızı arttırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (4)
ahmet 3 hafta önce
Sayın yetkililer şehrin güzelleşmesi adına yaptığınız dokunuşlar iyide, Gördes karayağcı, kayacık, yayakırıldık, kavakalan mahallelerinden geçen ve Akhisara ulaşan yolun durumunu bir bakın bu zamanda bu yolun durumumu sizlerin en büyük ayıbınızdır. Sizlere bu ayıbınızı görmeye davet ediyorum.
Manisalı 3 hafta önce
Manisa Mimar Sinan Bulvarından (Sürat yolu) ibarettir! Caddeler Sokaklar dökülüyor, kimin umurunda ?
fehmi. 3 hafta önce
güzel olmuş ancak bizim dahada önemlisi köprü altından 2 şeritten tekeke düşüyor geenişletilse izmir barbaros tarafına giden direk geçer.
. 3 hafta önce
öğretmen evi kavşağı orası herkes böyle bilir.biliyor...
21
açık