Bir muhtardan daha yollara tam puan: "On numara, memnunuz"

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula ilçesi Gölbaşı Mahallesi’nin, karayolları ve bağlılarıyla bağlantısını sağlayan yaklaşık 3 kilometrelik yolda sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. Yapılan yol çalışması nedeniyle mutluluğunu paylaşan Gölbaşı Mahalle Muhtarı Mehmet Kuş, “Yıllardır yollarda çektiğimiz sıkıntı giderildi. On numara, memnunuz” ifadelerinde bulundu.

ÇEVRE 06.09.2020, 13:08
Bir muhtardan daha yollara tam puan: "On numara, memnunuz"

Kula ilçesi Gölbaşı Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların, yıllardır çektiği yol çilesine Manisa Büyükşehir Belediyesi son verdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölbaşı Mahallesi’nin karayolları ve bağlılarıyla bağlantısını sağlayan yaklaşık 3 kilometrelik yolda sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kula Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Faik Şentürk ve mahalle muhtarları ile birlikte mevcut yolda incelemede bulundu.

Yapılan yol çalışması nedeniyle mahalle sakinleri adına teşekkürlerini ileten Gölbaşı Mahalle Muhtarı Mehmet Kuş, “Allah razı olsun. Cengiz başkanıma sonsuz teşekkürler ederim. Allah bin kere razı olsun. Yıllardır yollarda çektiğimiz sıkıntı giderildi. On numara, memnunuz. Halkımız ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık. Ulaşım daha güzel oldu” dedi. Bu sene Kula’da güzel bir yol çalışması yapıldığını belirten Şeritli Mahalle Muhtarı Abdurrahman Güraslan ise, “Gelecek yıllar için biz de yolumuzda asfalt sözü aldık. Burada yaptıkları yollar için de Cengiz başkana teşekkür ediyorum” dedi.


 

Yorumlar (0)
29
açık