Turgutlu'ya Büyükşehir Eli

banner297

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından evlerin dış cephelerinde başlatılan boyama işlemleri Turgutlu ilçesinde de son hızla devam ediyor.

Turgutlu 05.10.2015, 11:56
 Turgutlu'ya Büyükşehir Eli

Bu kapsamda çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri,  Yakuplar, Temrek ve Çampınar Mahallelerinde dış cephe boyamalarında önemli aşama kaydetti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, mahallelerde zamanla kötü bir görünüm kazanan evlerin dış cephe boyamalarını yaparak evlere yepyeni bir görünüm kazandırıyor. Bu kapsamda sürdürülen çalışmalar Turgutlu’da da tüm hızıyla devam ediyor. Turgutlu ilçesi Yakuplar, Temrek ve Çampınar Mahallerinde çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi ekipleri yıpranan ve uzun süredir boyanmayan kapı, pencere ve duvarlarda boyama çalışmalarını gerçekleştiriyor. Boyama çalışmalarının ardından evlerin kazandığı yeni görüntü mahalle sakinlerini de mutlu ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmaların üstlerinden önemli bir yükü aldığını ifade eden vatandaşlar, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına teşekkürlerini sundu.

 

Yorumlar (0)
12
açık