banner298

Çepnidere Mahallesi sıcak asfalt

banner297

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından, Turgutlu ilçesine bağlı Çepnidere Mahallesi’ni karayoluna bağlayan yolda sıcak asfalt çalışması yapıldı.

Turgutlu 31.10.2016, 16:04 31.10.2016, 18:32
Çepnidere Mahallesi sıcak asfalt
Manisa Büyükşehir Belediyesi, yolların kalitesini arttırmak için aralıksız çalışıyor. Bu doğrultuda Turgutlu ilçesi Çepnidere Mahallesinde yol iyileştirme programı kapsamında iş makineleri faaliyetlerini sürdürüyor. Mahalleyi karayoluna bağlayan yolda sıcak asfalt çalışması yapıldı. Çepnidere Mahalle Muhtarı Tayfun Girgin uzun zamandır bekledikleri hizmetin gerçekleşmiş olmasından dolayı memnun olduklarını dile getirdi. Girgin, verilen bu hizmet için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini iletti.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla asfalta, parke taşına, yola ihtiyacı olan tüm mahallelere ulaşmak için çaba sarf ettiklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Başkanımızın gayretleri bizlere ışık oluyor. Bütçesini en iyi kullanan Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu yıl yalnızca 200 milyon lira gibi bir rakamı asfalt hizmetine ayırdı. Çepnidere Mahallesi de sıcak asfalta kavuştu. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun, güle güle kullansınlar” dedi.

Yorumlar (0)
26
açık