Asfalt Bitti Sıra Bordürde

banner297

Eski Manisa Yolu’nda tamamlanan asfalttın ardından bordür döşeme çalışmaları başladı. Yol ve yeşil bant sınırlarının belirgin hale getirildiği yolun daha güvenli hale gelmesini sağlayacak olan çalışma kapsamında yaklaşık 12 bin metre bordür taşı döşenecek ve eski Manisa yolu yeni haline kavuşmuş olacak.

Turgutlu 14.10.2015, 17:52
Asfalt Bitti Sıra Bordürde

Güzergahındaki esnaf ve sanayiciler ile vatandaşların kötü halinden muzdarip olduğu Eski Manisa Yolu, sıcak asfalta kavuşmasının ardından tüm kesime büyük kolaylık sağlarken şimdi sıra bordür döşemesine geldi. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’in girişimleriyle Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Turgutlu’nun hizmetine sunulan asfaltı yenilenmiş Son Sokak ile Manisa Kavşağı arasında kalan yaklaşık 3 kilometrelik bölüme bordür döşenmeye başlandı. Etap etap başlanılarak kaliteli ve refah bir bölgenin ortaya çıktığı Eski Manisa Yolu çizilen yol çizgileri ile trafik güvenliğini de sağladı.

ESKİ MANİSA YOLUNA YENİLİK GELDİ

Bordürlerin döşenmesi ile birlikte Eski Manisa Yolu’ndaki çalışmalarında sona gelindiğini ifade eden Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Şehrimiz için çok önemli bir güzergâh olan Eski Manisa Yolu, bu çalışma ile artık yıllarca başka bir çalışmaya gerek duyulmayacak bir şekilde yenilenmiş oldu. Diğer hizmetlerimizde gözetmekte olduğumuz ‘acil sorunlara kalıcı çözümler’ ilkesi burada da geçerli. Çalışmaların vatandaşlarımız nezdinde de takdir toplaması,memnuniyet duyulması bizleri oldukça mutlu etti. Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirilen bordür döşemesine müteakip Park Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından orta refüjü renklendirecek ve bölgeye yapacağı yeni aydınlatma çalışmalarıyla Eski Manisa Yolu’na yeni bir soluk getireceğiz. Çalışmalarımıza büyük destek veren Manisa Büyükşehir Belediyemiz’e de teşekkür ediyorum.Turgutlumuz’a hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
14
açık