Teknik direktör isyanda... Mergen’den çıt yok!

banner297

Takımın teknik direktörünün mali konularla açıklama yapıp şehre mesaj göndermesi, eleştiri konusu olurken, “Kulübün başkanı Abdullah Mergen nerede?” sorularını da beraberinde getirdi.

Spor 03.10.2015, 09:34
 Teknik direktör isyanda... Mergen’den çıt yok!

Manisaspor’da Teknik Direktör Taner Taşkın’ın, pazar günü oynanacak Büyükçekmece Tepecikspor maçı öncesinde "Artık oyuncuları takımda tutmakta zorlanıyorum. Ciddi anlamda maddi sıkıntılarımız var. Teknik heyet, oyuncular ve personel olarak paralarımızı alamıyoruz. Şehirden destek bekliyoruz" yönündeki açıklamaları gündeme bomba gibi düştü. Takımın teknik direktörünün mali konularla açıklama yapıp şehre mesaj göndermesi, eleştiri konusu olurken, “Abdullah Mergen nerede?” sorularını da beraberinde getirdi. Parasal krizle ilgili hem takımın hem camianın beklentilerine cevap veremeyen Başkan Mergen’in artık istifası isteniyor.

AMİGO SAİT İSYAN ETTİ

Öte yandan Manisaspor altyapı malzemecisi olan efsane amigolardan Sait Turkay, kulüpte yaşanan ekonomik krize daha fazla dayanamadı ve sosyal medyada isyan etti. Facebook hesabından hakkını arayan Turkay, yönetimin verilmeyen maaşlarla ilgili kendilerine mantıklı bir açıklama yapması gerektiğinin altını çizdi. Turkay, “Ben 34 senemi Manisaspor için verdim. Bir zahmet birileri çıksın biz çalışanlara bir şeyler söylesin para için. Kurban bayramı yok, daha da çok bayram var. Allah rızası için lütfen lütfen” dedi. Turkay’ın bu paylaşımı, kulüpteki acı tabloyu gösterirken, taraftar sayfaları da bu paylaşım üzerinden çok sayıda yorumlar yaparak yönetimi istifaya davet etti. Yönetimin futbolcu ve personel maaşlarını yatırmaması, “Bu takım nasıl şampiyon olacak?” yorumlarına neden oluyor.

Haber - Mustafa Tatlı

 

Yorumlar (0)
14
açık