banner298

Mustafa Diler Büyükşehir Belediyespor’da

banner297

Manisa Büyükşehir Belediyespor, geçen sezon Denizlispor forması giyen Mustafa Diler’i transfer etti. 20 yaşındaki futbolcu, Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde kendisini 3 yıllığına Manisa Büyükşehir Belediyespor’lu yapan imzayı attı.

Spor 29.08.2016, 12:14
Mustafa Diler Büyükşehir Belediyespor’da
Spor Toto 3.Lig’de şampiyonluğa oynayabilecek bir kadro oluşturmak için transfer çalışmalarına devam eden Manisa Büyükşehir Belediyespor, geçen sezon Denizlispor forması giyen 20 yaşındaki futbolcu Mustafa Diler ile anlaşma sağladı. Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine, Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkan Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ersoy Arslan ve Sportif Direktör Bülent Ataman katıldı. Genç futbolcuyu Manisa Büyükşehir Belediyespor kadrosuna kattıkları için mutlu olduklarını belirten Büyükşehir Belediyespor Başkan Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Mustafa 20 yaşında. Şampiyonluk hedefi ile mücadele edecek takımımıza büyük fayda sağlayacaktır. Biz futbolcularımızı transfer ederken onların hem kişiliklerini hem de başarıyı kovalayan oyuncular olmalarına da dikkat ediyoruz. Mustafa, bu özellikleri taşıyan ve formasını giydiği Manisa Büyükşehir Belediyespor’a başarı getirecek unsurlara sahip bir oyuncudur. Kendisinin başarılı bir sezon geçirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.
Şampiyonluk Yaşayacağım
Manisa Büyükşehir Belediyespor’a transfer olmaktan dolayı mutluluk içerisinde olduğunu belirten Mustafa Diler, “Manisa Büyükşehir Belediyespor kapısından içeri girdiğimde ilk gördüğüm bu takım için çalışanların büyük hedefleri var. Sıcak ve samimi bir ortamda karşılandım. Benim üzerime düşen görev, Manisa Büyükşehir Belediyespor’u zirveye çıkarmaktır. Şampiyonluk için çok çalışacağım” diye konuştu.

 

Yorumlar (0)
32
açık