banner299

banner298

MANİSASPOR BAŞKANI O İDDİAYI YALANLADI

banner297

Manisaspor'la ilgili futbol menajeri Cengiz İbret'in iddialarına ilişkin Manisaspor Başkanı Murat Yörük açıklamada bulundu. Yörük, iddiaların asılsız olduğunu söyledi.

Spor 20.04.2021, 14:55
MANİSASPOR BAŞKANI O İDDİAYI YALANLADI
banner388

Futbol menajeri Cengiz İbret'in iddialarıyla ilgili konuşan Manisaspor Başkanı Murat Yörük,  Bülent Cevahir'in futbolculara yemek ısmarladığını, otel parasını ise bizzat cebinden ödediğini belirtterek, iddiaların tamamen asılsız olduğunu ifade etti. Yörük ayrıca Manisaspor'un eski futbolcusu olan Bülent Cevahir'e jestinden dolayı teşekkür ettiğini, Cevahir'in kendi isteğiyle yemek ısmarladığını söyledi. Otel parasının ödenmediği ve bu nedenle rehinle kaldığı iddialarısın asılsız odlğunu belirten Yörük, bizzat otel parasını kendi hesabından ödediğini ve dekontunun da mevcut olduğunu dile getirdi.

CENGİZ İBRAT NE DEMİŞTİ?

Futbol menajeri Cengiz İbret', Yeşilyurt deplasmanına giden Manisaspor'da takım hocası otel parasını ödeyemediği için otelde rehin kaldığını iddia etmişti. 

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan futbol menajeri Cengiz İbret, şu açıklamada bulunmuştu:

"Manisaspor'da rezaletlerin ardı arkası kesilmiyor son olay Yeşilyurt deplasmanına giden takımın hocası otel parasını ödeyemediği için otelde rehin kalıyor.! (Bunun adı nedir bilmiyorum.?)
Madem paran yoktu niye gidersin.? Gittin tedbirini niye almazsın? Bereket versin imdada eski futbolcu Bülent Cevahir yetişiyor 4000 TL parayı ödüyor sorunu çözüyor.!
Şimdi asıl mesele şu; bu takımı bu şekilde rezil etmeye kimsenin hakkı yok.! Yapılan usulsüz kongreler üyelikten çıkarılan insanlar hesap verilemez bütçe konumları anlamsız ve kulübü borçlandıracak transferlerin yapılması vb.
Ve şimdi soruyorum gerçek Manisaspor'lulara çareyi başka yerlerde arayacağımıza mesela hâlâ devam eden mahkemenin takipçisi olalım aynı zamanda kulübü talan edenleri rezil edenleri protesto edelim doğrusu bu değil mi.?"

Yorumlar (1)
Ahmet Can 2 hafta önce
Sayın başkan cebinden ödemiş.. Başkan ne iş yapar ve geliri ne kadar bunu da açıklar mı?
26
açık