MANİSALI ATICILAR TÜRKİYE ŞAMPİYONU

banner297

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu'nun 2021 yılı faaliyet programında yer alan Ateşli Silahlar Türkiye Şampiyonası Mersin'de düzenlendi.

Spor 15.04.2021, 10:02
MANİSALI ATICILAR TÜRKİYE ŞAMPİYONU
banner388

Şampiyonada ter döken Manisalı atıcılar, Türkiye Şampiyonu olarak gururumuz oldu. Yarışmada Genç Bayanlar Tüfek branşında Manisa İl Gençlik Spor Kulübü sporcuları Selenay Güngör-Afra Betül Çetinkaya-Sümeyye Akbaş tüm takımları eleyerek takım halinde Türkiye Şampiyonu 1'ncisi olarak altın madalya ile 1'ncilik kupasını Manisa'ya kazandırdı. Ayrıca Genç Bayanlar Tüfek branşında Manisa İl Gençlik Spor Kulübü sporcusu Selenay Güngör, gümüş madalya alarak Türkiye 2.cisi olmayı başardı.
Şampiyonada oldukça başarılı bir performans gösteren sporcuları ve antrenörleri kutlayan Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, alınan kupa ve madalyaların şehri gururlandırdığını söyledi. 'Spor Şehri Manisa' sloganı doğrultusunda her branşa verdikleri önemin meyvelerini topladıklarını sözlerine ekleyen Öztürk, "Amacımız her branşta ülkemize başarılı sporcular kazandırmak ve ay yıldızlı bayrağımızı uluslararası organizasyonlarda göndere çektirmek" dedi.

Yorumlar (1)
MustafaD. 4 ay önce
Tebikler. Manisalı olarak sizlerle gurur duyuyoruz.
40
açık