Manisa FK'da yeni Sportif Direktör Taner Savut oldu

banner297

Manisa Futbol Kulübü'nde Sportif Direktörlük görevine Taner Savut getirildi. İmza töreninde konuşan Savut, “Geçen sezon yakaladığımız başarıların üzerine koyarak hep birlikte çalışacağız” dedi.

Spor 19.10.2021, 14:49 19.10.2021, 14:55
Manisa FK'da yeni Sportif Direktör Taner Savut oldu

Kulüp binasında gerçekleşen imza törenine Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan katıldı. Geçtiğimiz sezon takımıda görev yapan Sportif Direktör Taner Savut, yeniden Manisa FK ailesine katıldığı için mutlu olduğunu belirterek, “Geçen sezon yaşadığımız başarıların ardından çocuklarımın eğitiminden kaynaklı bir ayrılık yaşadık. Başkanımız o zaman da bu kulübün kapılarının bana her zaman açık olduğunu söylemişti. Kısa süren bu ayrılığın ardından yeniden bir aradayız. İnşallah geçen sezon yakaladığımız başarıların üzerine koyarak hep birlikte çalışacağız. Her iki taraf için de hayırlı olsun” dedi.

Taner Savut’u yeniden Manisa FK bünyesinde görmekten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Aktan ise, “Taner Savut ile geçen sezon sonunda istemediğimiz bir ayrılık yaşadık. Taner Savut’u yeniden aramızda görmekten dolayı mutluyuz. Geçen sezon takımımızda başarılı bir sezon geçirdi. Bu başarıların önümüzdeki süreçte de devam edeceğine inanıyorum. Hem Taner Savut hem de kulübümüze hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
16
az bulutlu