Dimov ayrılacak mı? Başkan açıkladı!

banner297

Bulgar stoperin Denizlispor’a geri döneceği iddiaları gündeme bomba gibi düştü… Başkan Mergen, konuya ilişkin önemli açıklamalar yaptı.

Spor 15.12.2016, 10:33
Dimov ayrılacak mı? Başkan açıkladı!
 ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Manisaspor’da gösterdiği performansla takımın değişmez isimlerinden biri olan Daniel Dimov’un devre arasında Denizlispor’a gideceğine yönelik iddialar, gündemi meşgul ediyor. Başkan Abdullah Mergen, konuya ilişkin merak edilenlere yanıt verdi.

“GİTMESİ İÇİN BOŞA ÇIKMASI GEREKİYOR”
Başkan Mergen, “Dimov, bilindiği gibi bir miktar alacağı için Denizlispor’a transfer yasağı koydurmuştu. Denizlisporlu yöneticiler, önceki gün kendisiyle ödeme şekline yönelik bir görüşme yaptılar. Dimov ayrılmak isteseydi önce bizimle konuşur, TFF’yeşikayete giderdi. Oyuncumuza bir takım ödemeler yaptık ancak birikmiş alacağı elbette var. Çok sıkıntı yaratacak bir sorun söz konusu değil. Dimov burada mutlu. Böylesi bir ayrılığın olması için bazı prosedürlerin işlemesi gerekiyor. Dimov bizi TFF’yeşikayet etmedi, etmiş olsaydı, ihtar gelirdi, zaten bunun 1 aylık süresi var. Parayı yatırmazsak boşa çıkması gibi prosedürler var. Şuan için böyle bir sorun yok. Kendisi burada mutlu. Bir yere gitmiyor” dedi.
 
 
 
 

 

Yorumlar (0)
40
açık