İŞ GÖRÜŞMESİNDEKİ CİNAYETTE YENİ DETAYLAR

Manisa'nın Soma ilçesinde özel bir maden şirketinin işletme müdürünün iş görüşmesinde bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan zanlı tutuklandı.

SOMA 18.10.2020, 11:59 18.10.2020, 12:06
İŞ GÖRÜŞMESİNDEKİ CİNAYETTE YENİ DETAYLAR

MANİSA (İHA) - Manisa'nın Soma ilçesinde özel bir maden şirketinin işletme müdürü olan maden mühendisi Tuncay Çelik'i (43) iş görüşmesi yaptığı evinin altındaki bürosunda bıçakla öldürüldüğü iddiası ile gözaltına alınan G.A. (27), emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemede tutuklandı. Olayın gerçekleştiği Çelik'e ait Turgutalp Mahallesi Kozanlı Caddesi üzerinde bulunan büro olarak kullandığı evinin zemin katındaki güvenlik kameralarının cinayet anını kaydettiği, zanlının olay yerinden kaçtıktan sonra polis ekiplerine teslim olduğu öğrenildi.
İlçeye bağlı Turgutalp Mahallesi'nde meydana gelen olayda, iddiaya göre özel bir madende işletme müdürü olarak görev yapan Tuncay Çelik (43), iş başvurusu yapan G.A (27) ile tartışmıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine G.A., yanında bulunan bıçakla Çelik'i göğsünden bıçaklayarak olay yerinden kaçmıştı. Hastaneye kaldırılan Tuncay Çelik hayatını kaybederken, bıçaklı saldırgan polisin titiz çalışması sonrası kısa süre içerisinde yakalanmıştı.

Yorumlar (2)
Tolga 5 gün önce
Teslim mi oldu polis arayarak mi yakaladı
Mehmet 6 gün önce
İşe girecek insanlara bir sürü evrak imzalatiyorlar yok işten ayrilirsam tazminat almiyacagim yok başka aynı işi yapan firmalarda calismiyacagim yani kısacası bütün işveren aleyine düzenlenmiş bir sürü düzen hatta şimdi birde işe girecek olan insandan e Devlet şifresini bile isteyenler var aynısı başıma geldi evrakları tamamaldım e Devlet sordu var diyorum benden şifresini istiyor bende vermeyince tabi isim olmadı şikayet ettim baba soruyor lar yanında kim var duyan gören varmı neyse şu an hala işsiz im birdaha isteyene tamam veriyorum deyip bir güzel dovecegim
15
açık