banner299

banner298

ZABITA PERSONELİ GÜNER EMEKLİ OLDU

banner297

Saruhanlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personellerinden 52 yaşındaki Hasan Hüseyin Güner, 27 yıllık çalışma hayatını noktalayarak emekli oldu.

Saruhanlı 13.04.2015, 11:52
ZABITA PERSONELİ GÜNER EMEKLİ OLDU
banner388

Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, makamında kabul ettiği Güner’in emeklilik başvurusuna ilişkin dilekçesini imzaladı.

Başkan Yaralı burada yaptığı konuşmada, Saruhanlı Belediyesi’nde 1988 yılında işe başlayan ve Belediyenin değişik birimlerinde görev yapan Güner’in çalışkan bir personel olduğunu söyledi.

Belediyenin en kıymetli personellerinden biri olan Güner’e bundan sonraki yaşamında sağlık ve mutluluklar dileyen Yaralı, şunları kaydetti;

Zabıta Müdürlüğümüzün en çalışkan personellerinden Hasan kardeşimiz aramızdan ayrılıyor. Kendisinin Belediyemiz ve ilçemiz için büyük hizmetleri oldu. Yeri zor dolacak bir personelimizdir. Mesai arkadaşlığımız noktalanmış olsa da gönül birlikteliğimiz devam edecek. Kendisine emeklilik yaşamında sağlık ve huzur diliyorum.”

Evli ve 2 çocuk babası olan Güner ise 27 yıldır çalıştığı kurumdan ayrılmanın kolay olmadığını ifade ederken duygu dolu anlar yaşandı. Güner, çalışma arkadaşlarıyla vedalaşıp Belediyeden ayrıldı.

 

 

 

 

Yorumlar (0)
20
açık