10 Yıldır Yapılmayan Sokak 2 Günde Yapıldı

banner297

Manisa'nın Salihli ilçesinde 10 yıldır toprak sokakta yaşayan mahalle sakinlerinin sorunu iki günde çözüldü. Geçmiş dönem belediye başkanlarına sokağın içler acısı hali defalarca iletilen ve haberlere konu olan sokak sakinleri Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve ekibine sorunlarına anında çözüm bularak 10 yıldır toprak olan yolu kilitli parke taşı ile döşemesinden dolayı teşekkür etti.

Salihli 26.10.2016, 16:53
10 Yıldır Yapılmayan Sokak 2 Günde Yapıldı
Belediyenin hizmetlerinden memnun olan Seyrantepe Mahallesi halkından Mustafa Akdeniz ve İsa Uysal, çalışmalarından dolayı Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve ekibine teşekkür etti.
Mahalle halkı olarak yıllardır bekledikleri hizmetin geldiğine dikkat çeken mahalle sakinlerinden Mustafa Akdeniz, “Seyrantepe Mahallesi 142. Sokak olarak 10 yıldır çamur içindeydik. Yaşlılarımızın da bu sokaktan tutunarak çıkması için demir korkuluk yaptırdık. Geçmiş dönem belediye başkanımıza bu sokağın parke taşı döşenmesi için defalarca yanına gittik, ancak sorun bir türlü çözülmedi. Bir hafta önce mahalle sakinleri olarak Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Kaya’ya durumu ilettik. 2 gün sonra ekipler gelerek, yıllardır yapılmayan yolu yaparak, bize bu güzelliği yaşattılar. Bizlere bu güzelliği yaşatan Salihli Belediye Başkanımız Zeki Kayda ve ekine sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.
Mahalle sakinlerinden İsa Uysal ise, “2011 yılında sesimizi duyurmak için yerel gazeteler haber yaptı. Ancak o dönem sesimizi duyan olmadı. Şimdi bizim sesimizi duyan Salihli Belediyesine mahalle halkına adına teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
40
açık