SORUŞTURMA SONRASI ÖZGÜR ÖZEL'DEN İLK YORUM

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Fahrettin Altun'un suç duyurusu üzerine CHP Grup Başkanvekilleri Özgür Özel ve Engin Özkoç hakkında 'hakaret' ve 'iftira' suçlarından soruşturma başlattı.Özel sosyal medya hesabından, "Vatandaş canıyla uğraşırken; saray efradının ihtirası, Tayyip Erdoğan'ın etrafındaki kibirli atanmışlarının hırsları durmuyor. Soruşturma açmış, sanıyor ki biz susacağız! Bizi soruşturmalarla, davalarla, tehditlerle susturamazlar!!! Onlardan korkan onlardan bin beter olsun!" açıklamasında bulundu.

POLİTİKA 08.05.2020, 14:19
SORUŞTURMA SONRASI ÖZGÜR ÖZEL'DEN İLK YORUM

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Fahrettin Altun'un suç duyurusu üzerine CHP Grup Başkanvekilleri Özgür Özel ve Engin Özkoç hakkında 'hakaret' ve 'iftira' suçlarından soruşturma başlattı.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan yazılı açıklamada, "Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun vekillerinin 06.05.2020 havale tarihli şikayet dilekçeleri kapsamında, Cumhuriyet Gazetesinin 14 Nisan 2020 tarihli nüshasında yayımlanan 'Boğaz’da kaçak var' başlıklı haberi müteakip 27. Dönem Milletvekilleri Özgür Özel ve Engin Özkoç tarafından sosyal medya hesaplarında ve bir kısım basın ve yayın organlarında yer alan açıklama ve paylaşımları nedeniyle adı geçen milletvekilleri hakkında hakaret ve iftira suçlarından soruşturmaya başlanmış olup, soruşturma işlemleri devam etmektedir" denildi. 

ÖZEL'DEN İLK YORUM

Özel sosyal medya hesabından, "Vatandaş canıyla uğraşırken; saray efradının ihtirası, Tayyip Erdoğan'ın etrafındaki kibirli atanmışlarının hırsları durmuyor. Soruşturma açmış, sanıyor ki biz susacağız! Bizi soruşturmalarla, davalarla, tehditlerle susturamazlar!!! Onlardan korkan onlardan bin beter olsun!" açıklamasında bulundu.

Yorumlar (3)
aykut akın 5 ay önce
sen ve senin gibiler yüzünden yüzde 25 geçemessiniz
selahattin kocabaş 5 ay önce
bahçeli yandaşı balgat militanları saray muhafızları durmadan dislike atıyor hayrola bahçeli sizi niye bu kadar ilgileniyor sakın sizin derdiniz dava değil de kişisel menfaat olmasın Tanrı Dağlarında ulumakla mehter vermekle botoks yaptırmakla oluk oluk kan akıtma tehdidiyle milliyetçilik olunsaydı ülkemiz çağ atlardı sizi gidi menfaat çeteleri sizi az kaldı 2018'de akp'den gelen oylarla parlamentoya girebildiniz artık onu da zor görürsünüz anketlerde her ay mum gibi eriyorsunuz yüzde 5'i dahi bulursanız bir sonraki seçimde öpün başınıza koyun
selahattin kocabaş 5 ay önce
kılıçdaroğlu ve bahçeli akp'yi ve rte'yi iktidarda tutma araçlarıdır kılıçdaroğlu sapma sapan rezillikler yapıp partisini ve tabanını üzüntüden ve iktidar hasretinden kanser ediyor bahçeli de akp'yi ve rte'yi akp'den ve rte'den fazla savunuyor kılıçdaroğlu da bahçeli de 75 yaşını doldurdular ilanihaye kalacak durumları da yok ikisi de çekilirse rte ve akp seçime dahi gidemeden paramparça olup 2023'ü bırak 2021'in aralık ayını bile göremeyecektir tek parça halinde olamayarak o açıdan chp mhp gibi yerleşik altyapısı sağlam darbelerin tarihe gömemediği köklü partilere yıpranmamış isimler lazım chp'ye özgür özel tunç soyer veli ağbaba ekrem imamoğlu aykut erdoğdu gibi isimler lazım aynı şekilde mhp'ye sinan oğan ruhi ersoy sinan ateş olcay kılavuz hüseyin sözlü hamit tuna ve tabi 50 yıl sonra istanbul'da mhp'ye belediye kazandıran volkan yılmaz gibi isimler lazım hatta cengiz ergün mhp'nin tek büyükşehir başkanı sıfatıyla bahçelinin yerine geçse rte ve akp'yi kalpten götürmek için kafidir
23
parçalı az bulutlu