İYİ Partili Köse: İktidara geleceğimize inancımız tamdır

banner297

İyi Parti Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı ve Manisa Büyükşehir Meclisi Grup Başkanvekili Gökhan Köse, partisinin 4. yıldönümünü kutladı. İYİ Partili Köse, "Yapılacak ilk seçimlerde Genel Başkanımız Meral Akşener liderliğinde iktidara geleceğimize inancımız tamdır" diye konuştu.

Politika 24.10.2021, 15:27
İYİ Partili Köse: İktidara geleceğimize inancımız tamdır

İYİ Partili Gökhan Köse, İYİ Parti’nin kuruluşunun 4. yılı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. Köse, “İYİ Parti Türkiye’nin umudu olarak liderimiz Meral Akşener’in öncülüğünde 25 Ekim 2017 tarihinde kuruldu. Her geçen gün çığ gibi büyüyen partimizin bugün 4. yılımızı kutluyoruz. Geçtiğimiz 4 sene içerisinde birçok başarılı işlere imza atarak, vatandaşlarımıza umut kapısı olduk.  Günden güne partimize artan destekle birlikte, Türkiye’nin en çok büyüyen partisiyiz” dedi.

İYİ Parti’ye olan desteğin her geçen gün hızla arttığını aktaran Köse, “Ülkemiz tarihinin ne yazık ki en kötü yönetimiyle karşı karşıyayız. Ülkemizi bu kötü yönetimden kurtaracak olan İYİ Parti’dir. İYİ Parti, içinde bulunduğu Millet İttifakı ile beraber iktidara yürüyor. Yapılacak ilk seçimlerde Genel Başkanımız Meral Akşener liderliğinde iktidara geleceğimize inancımız tamdır. Milletimiz içini ferah tutsun. İyiler kazanacak” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
23
parçalı az bulutlu