Gelecek Partili başkandan Erdoğan'la ilgili paylaşımlara sert tepki 

banner297

Gelecek Partisi Yunusemre İlçe Başkanı Muhsin Seven, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın  sağlığı hakkında yapılan spekülatif paylaşımlarla ilgili açıklamada bulundu. 

Politika 03.11.2021, 17:49 03.11.2021, 19:57
Gelecek Partili başkandan Erdoğan'la ilgili paylaşımlara sert tepki 

Dün gece sosyal medya organlarında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sağlık durumu ile ilgili yapılan paylaşımlar Emniyet Genel Müdürlüğü'nü harekete geçirdi. 
Emniyet Genel Müdürlüğü, sosyal medya platformu Twitter'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki çirkin paylaşımlara ilişkin açıklama yaptı. Emniyet'in açıklamasında "Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik hakaret, tezvirat, onur ve saygınlığını rencide edici içeriklerin yanı sıra dezenformasyon ve manipülatif niteliğinde paylaşımlarda bulunduğu değerlendirilen 30 şahıs tespit edilmiş, haklarında gerekli yasal işlemler/çalışmalar başlatılmıştır" denildi.

"AYIPTAN ÖTE TERBİYESİZLİK" 
Gelişmelerle ilgili siyasi partilerden de açıklamalar geliyor. 
Gelecek Partisi Yunusemre İlçe Başkanı Muhsin Seven, konıyla ilgili tepkisini söyle dile getirdi:
"Dün geceden bugüne Sayın Cumhurbaskanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlığı üzerinden alaycı spekülatif dil ve üslup kullanmak ayıptan öte terbiyesizliktir. Hepimiz her an sağlık sorunu yaşayabiliriz. Bu vesileyle Cumhurbaşkanımıza Cenab-ı Hak'tan celili hürmetine acil şifalar diliyorum."

Yorumlar (1)
keto 4 hafta önce
son cümlesi sorununun cevabı gibi. Hasta ise Allah acil şifa versin
9
açık