Akan'dan seçim açıklaması

banner297

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, önümüzdeki seçimler için Yunusemre’deki tüm sandıkları koruyacaklarını ve Seçim Koordinasyon ekibinin yarın seçim olacakmış gibi çalıştığını söyledi.

Politika 01.12.2021, 13:29
Akan'dan seçim açıklaması

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı, Seçim Koordinasyon ekibini çalıştırmaya başladı. İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, bir sonraki seçimlerde hiçbir sandığı boş bırakmayacaklarını ve oyları koruyacaklarını belirterek, yarın seçim olacakmış şekilde çalıştıklarını söyledi. 

İYİ Partili Akan, “İYİ Parti Yunusemre İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve tüm ekibimizle birlikte seçimler yarın olacakmışcasına çalışıyoruz. 2019 seçimlerinde Yunusemre ilçemizde 524 sandığımız vardı. Önümüzdeki seçimlerde, göç ile birlikte bu sandık sayısının artacağını düşünüyoruz. Hem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı, hem de Yerel Seçimler için seçim gününü simüle ederek çalışıyoruz. Birçok vatandaşımızın oy kullandıktan sonra içlerinin rahat etmediğini, sandıkların korunmadığını düşündüklerini biliyoruz. O nedenle seçimlerde Yunusemre’nin sandıklarını kontrol altına almak için Seçim Koordinasyon Ekibimiz ile birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Tüm vatandaşlarımızın içi ferah olsun, seçim yarın olsa bile iyiler vatandaşlarımızın oylarını koruyarak hakkaniyetli bir seçim ortamı yaratacak ve kimsenin hakkını yedirmeyecektir” dedi.

Yorumlar (0)
0
kapalı