banner299

banner298

AK PARTİ'Lİ KIVIRCIK: ŞOFÖR ESNAFINA DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

banner297

AK Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Salih Karaağaç'ı ziyaret etti. Ziyarette yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Politika 15.03.2021, 11:57
AK PARTİ'Lİ KIVIRCIK: ŞOFÖR ESNAFINA DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK
banner388

Pandemi döneminde şoför esnafının büyük sıkıntılar yaşadığını ifade eden Başkan Karaağaç, esnafın yaşadığı sorunları Milletvekili Kıvırcık'a iletti. Karaağaç,"Sorunlarımızı ilettiğimiz sayın vekilimiz bize her zaman destek oluyor. Kendisine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. İnşallah bu pandemi bir an önce biterde her şey yeniden normale döner" diye konuştu. 
AK Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, her zaman Manisalı şoför esnafının yanında olduğunu belirterek, "Koronavirüs salgını sadece ülkemizi değil, bütün dünyayı etkisi altına aldı. Ama Cumhurbaşkanımız nezdinde aldığımız tedbirlerle koronavirüs ile mücadele ediyoruz. Pandemi döneminde şoför esnafımız sıkıntılar yaşadı. Devletimiz ilk günden itibaren destek verdi, vermeye de devam edeceğiz. Ankara'da şoför esnafımızın sorunların çözmek için gayret gösteriyoruz" dedi. Başkan Karaağaç ziyaretin anısına Milletvekili Kıvırcık'a kahve fincanı hediye etti.

Yorumlar (1)
seyfi 1 ay önce
Motorin fiyatlarını teknelere verdiğiniz fiyatlara çekin,başka ihsan istemez..
18
parçalı bulutlu