Yunusemre’nin projeleri hayranlık uyandırdı

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Balıkesir Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ı ağırladı. Yunusemre Belediyesi‘nin prestij projelerini yerinde gören Sındırgı Belediye Başkanı, Başkan Çerçi ve ekibini kutladı.

MANİSA 22.09.2020, 15:34 22.09.2020, 16:01
Yunusemre’nin projeleri hayranlık uyandırdı

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Balıkesir Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ı konuk etti. Yunusemre Belediyesi’nin prestij projelerinden Yunus Emre Kültür Parkı ve Yunus Emre Millet Çarşı’nı gezen Sındırgı Belediye Başkanı Yavaş, projeler hakkında bilgi aldı. Kompleks proje olan Yunus Emre Millet Çarşısı içerisinde de incelemelerde bulunan Ekrem Yavaş, Yunus Emre Gençlik Eğitim Merkezi (YEGEM)’ni gezdi. Öğrencilerle sohbet eden Yavaş, böylesine güzel bir projeyi kente kazandıran Yunusemre Belediyesi’ne teşekkür etti. Başkan Çerçi’nin güzel hizmetlere imza attığını dile getiren Ekrem Yavaş, “Belediye başkanımızla bir araya gelmekten mutluluk duydum. Kendisi vizyon sahibi güzel hizmetleri hayata geçirmiş. Gerçekten örnek alınacak projeler. Kendisini kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum." diye konuştu.

Başkan Çerçi ise Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ı ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek günnü anısına hediye takdiminde bulundu.

Yorumlar (1)
beton aşkı 1 ay önce
Peki kültür parkını gezdirir iken 'burası orman dı' demiş mi? millet çarşısını gezdirir iken 'buraya yani kapalı pazar yerine bir para gömdük aklın hayalin durur, belki dünyanın en pahalı pazar yeridir, yani bildiğin pazar yeri, hatta sonradan buraya gelen giden olmaz diye bir kaç dükkan da yapalım ve kiraya verelim dedik ama yine gelen giden yok' demiş mi?
19
parçalı bulutlu