banner299

banner298

YUNUSEMRE’DEN MCBÜ TOKİ KONUTLARINA YOL

banner297

Yunusemre Belediyesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) İlhan Varank Yerleşkesi içerisinde yer alan TOKİ konutlarında ulaşımı kolaylaştırmak için yaptığı yol çalışmasında sona gelindi.

Manisa 11.03.2021, 12:48 11.03.2021, 13:10
YUNUSEMRE’DEN MCBÜ TOKİ KONUTLARINA YOL
banner388

Manisa'da Yunusemre Belediyesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) İlhan Varank Yerleşkesi içerisinde bulunan TOKİ konutlarında yaşayan vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak için 1 km’lik yol açtı. Yapılan çalışma ile önemli bir ihtiyacın karşılandığını belirten Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “TOKİ konutlarında yaşayan vatandaşlarımızın talebi, kurumlararası yaptığımız görüşmeler sonucu burada 1 km’lik yol çalışması yaptık. Bölgede yeni bir yol açtık. Açılan bu yol ile vatandaşlarımızın eksikliğini hissettiği bir çalışma hayata geçirilmiş oldu. Yaz aylarında da yolumuzun sati kaplamasını gerçekleştireceğiz.” 

Yorumlar (1)
Akgedik 1 ay önce
siz akgedik toki konutları yolunu görün birde... ne büyükşehir ne yunusemre 3 yıldır ilgilenmiyor. yollar delik deşik... yazık gerçekten..osb toki arası 500 metre yol var...o alan dillere destan...
26
kapalı