VALİLİK MAKAMINDA BULUŞTULAR

banner297

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik bir araya gelerek, Manisa'da yapılması planlanan projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Manisa 21.01.2021, 16:16 21.01.2021, 17:38
VALİLİK MAKAMINDA BULUŞTULAR

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur ve Ömer Faruk Çelik, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'e ziyarette bulundu. Geride kalan 2020 yılında Manisa'da hayata geçirilen projelerin değerlendirildiği ziyarette, 2021 yılı için planlanan projeler ile ilgili de görüş alışverişinde bulunuldu. Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını anlatan Başkan Ergün, planlanan projeler hakkında da Vali Yaşar Karadeniz'e bilgiler aktardı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, daha sonra Şehzadeler Belediyesi Başkanı Ömer Faruk Çelik'e ziyarette bulundu. Ziyarette, 2021 yılında hayata geçirilmesi planlanan projeler görüşüldü.

Yorumlar (2)
Rıfat Zelalem 2 ay önce
Diğer belediye başkanımıza iyi uykular, hiç birşeye katılmaz hiç seveni yok ama seçimi kazandı acaba nasıl oldu merak ediyorum
Manisalı 2 ay önce
Sayın valim diğer mecliste gurubu bulunan milletvekili ve il başkanlarını niye davet etmediniz acaba. Bu yatırımlarda onların fikirlerini de alsaydın. Saygılar.
4
açık