VALİ KARADENİZ, ANKARA'DA TEMASLARDA BULUNDU

banner297

Manisa’da yürütülen çalışmalar ve projelerle ilgili Ankara’da bulunan Vali Karadeniz, Adalet, Tarım ve Ticaret Bakanları ile görüşmeler gerçekleştirdi.

Manisa 08.04.2021, 17:42 08.04.2021, 17:54
VALİ KARADENİZ, ANKARA'DA TEMASLARDA BULUNDU

Manisa'da yürütülen çalışmalar, yatırımlar ve projelerle ilgili çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara’da bulunan Vali Yaşar Karadeniz, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli ve Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ü ziyaret etti.
Manisa’da yapımı tamamlanan ve devam eden yatırımlar ile projelerin değerlendirildiği ziyaretlerde Vali Yaşar Karadeniz’e Manisa Milletvekilleri Murat Baybatur ve Mehmet Ali Özkan da eşlik etti.

Vali Yaşar Karadeniz Ankara ziyaretinde, 2021 Yunus Emre Yılı kapsamında gerçekleştirilecek etkinliklerle ilgili değerlendirmeler yapmak üzere, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı İbrahim Şenel, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Şeref Ateş’i ziyaret etti. 

Yorumlar (1)
S.K 9 ay önce
SAYIN VALİM ,BLD BŞK. SES YOK BARİ SİZDEN BİR CVP ALALIM MANİSALI OLARAK EN DOĞAL HAKKIM OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM MANİSAMIZ İÇİNDE FARKINDALIK CANLANDIRACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM SPİL TELEFERİK PROJESİ İLE İLGİLİ KAMUOYUNA BİR BİLGİ VERİLMESİNİ ARZ EDERİZ.
11
açık