Umut Vagonu Derneği, 1. Olağan Genel kurulunu gerçekleştirdi

banner297

1.5 yıldır Türkiye’nin birçok şehrinde binlerce canlıya hak ve ihtiyaç temelli desteklerde bulunmak amacıyla proje olarak faaliyet gösteren Umut Vagonu Derneği 4 Şubatta resmileştikten sonra Nisan ayında 1. Olağan Genel kurulunu gerçekleştirdi.  

Manisa 07.04.2021, 14:07
Umut Vagonu Derneği, 1. Olağan Genel kurulunu gerçekleştirdi
banner388

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde bulunan Harmandalı’da yapılan genel kurulda konuşan Umut Vagonu Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Şahin Ünal, “Tamamen gönüllülük esası ile bir araya gelmiş, her kesim ve ülkenin her yerinden gönüllülerle oluşan derneğin yeni sezon yönetimi hayırlı olsun. ‘Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır’ sözü ile toplumumuzda farkındalık oluşturma, toplumu bütünleştirme, haklarını bilen özgüvenli bireyler yetişmesinde ve de yaşamı paylaştığımız tüm canlılara saygılı olunması konularında var olmayı kendimize görev biliriz. Bizler bize sunulan güzel dünyamıza sahip çıkıp, dünyaya olan borcumuzu ödemek için yola çıktık’ dedi. 
Umut Vagonu Derneği Yönetim Kurulu: Arzu Şahin Ünal (YK Başkanı), Ufuk Sülün (YK Başkan Yard.), Şule Kurtbaş(Sekreter), Metin Dere (Sayman), Mikail Karataş (Hukuk Birimi), Meltem Cöer, Görkem Avşar, Mehmet Saygı, Beril Sizgen, Ayşe Dokum. Denetim Kurulu: Adem Arpaç (DK başkanı), Sadık Koçak, Melih Öktem, Ercüment Ünal, Güzin Şahin, Rabiye Gül Dönertaş

Yorumlar (0)
32
açık