Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı, kuru fasulyeyi Aşçı Mehmet’te yedi  

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı ve İzmir Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf Odası Başkanı Etem Aykut Yenice, Manisalıların Aşçı Mehmet olarak bildikleri Manisa Lokantacılar Odası Esnaf Başkanı Mehmet Akgül’ü işyerinde ziyaret etti.

MANİSA 07.08.2020, 17:36
Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı, kuru fasulyeyi Aşçı Mehmet’te yedi  


Ziyarette Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi ve Salihli Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf Odası Başkanı Fatih Azak da hazır bulundu. Başkan Yenice, Aşçı Mehmet’in ünlü yemeği kuru fasulye ve pilavını yedi. 
Başkan Yenice, “Teşkilatımızın saygıdeğer abisi sektörümüzün duayeni, Manisa Oda Başkanımız Mehmet Akgül’ün gönül ve lezzet sofrasına Fatih Azak’la misafir olduk. Kuru fasulye, pilav, turşu bu kadar mı lezzetli olur. Bu güzel lezzetleri için teşekkür ediyorum” dedi. 
Manisa Lokantacılar Odası Esnaf Başkanı Mehmet Akgül ise, “Bizim dükkanımıza gelen herkese gönlümüz ve yüreğimiz açık. Başkanımız Aykut Yenice’ye ve yönetim kurulu üyemiz Fatih Azak’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Ziyarette ayrıca lokantacıların sorunları ele alındı.


Yorumlar (0)
20
açık