SPİL YOLUNDAKİ KAFELER KALDIRILDI

banner297

Manisa'da Spil yoluna kurulan kafeler için yıkım kararı verilmişti. Dün yapılan yıkım çalışmalarının ardından geriye kafelerin enkazı kaldı.

Manisa 05.01.2022, 17:26 05.01.2022, 17:32
SPİL YOLUNDAKİ KAFELER KALDIRILDI

Manisa'da Spil yoluna kurulan kafeler için yıkım kararı verilmişti. dün Spil Dağı yolu üzerinde bulunan kafelerin yıkımına başlanmıştı.

Polis ve zabıta ekipleri eşliğinde dün yıkımı gerçekleşti. 

Bugün ise kafelerin dizildiği yol boyunca sessizlik hakimdi.

Dün yapılan yıkım çalışmalarının ardından geriye kafelerin enkazı kaldı.

Spil yolundaki son durum objektiflere yansıdı.

www.manisahaberleri.com

Yorumlar (8)
Memo 2 hafta önce
Çok iyi olmuş. Vatandaşın malı vatandaşın olmuş. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.
Manisalı 2 hafta önce
+ Şimdi O yıktığınız yerler tinerci, balici, esrarkeş çapulcular ile dolacak. O mekanlar varken bir tanesi oralarda barınamıyordu. Şimdi Alkolünü içkisini alan manzaraya karşı oturup içeçek. Sonra ordan aşağıya inerken kaza yapacak orada manzara izleyenlere musallat olacak bunun gibi bir sürü neden var. Oradaki işletmeler ile en ufak bir bağlantım menfaatim çıkarım söz konusu değildir. Sadece Manisa'ya bir misafirimiz geldiğinde manzara eşliğinde otutup çay kahve içtiğimiz yerlerdi.
sermet 2 hafta önce
ÇOK GÜZEL BİR OLAY. İYİ OLMUŞ.
Vatandaş 2 hafta önce
İnşAllah yenisi yapılmazsa. manza izleyelim
Tam Manisalı 2 hafta önce
Aklımda deli sorular, 1)Bunca sene burdaydı bu cafeler neden o vakit kaldırılmadı da,neden şimdi kaldırıldı, acaba tutmayan hesap neydi? 2) Kaldırılıp daha iyisinimi yapacak Belediye, Yoksa her yerde yaptığı gibi beton ucube yerleşimle rmi yapacak 3)Şehrin göbeğinde adım atacak yer yokken,her kaldırım her park bahçe esnaf tarafından işgal edilirken gözetilen kamu yararı, burada yokmuydu
Spil sever 2 hafta önce
Çok güzel olmuş ama yenisi yapılmasın kimlerin çalıştırdığını biliyoruz
Manisalı 2 hafta önce
Nerede güzel bir şey olsa belediyeler mahvediyor. İnsanların şehrin gürültüsünden uzaklaşıp manzarayı seyrederek iki bardak içeçeği çayı çok görüyorlar halkına. Ruhsatı yoktun yıktın ruhsat verseydin, Ruhsat veremiyorsun sen yer yapsaydın kiraya verseydin. Güzelim Spili cazibe merkezi haline getireceğiniz yerde girişimci olan insanların önünü kesiyorsunuz. Kafanızı Manisa'dan bi çıkarıp Uludağ'a , Karadenize, Ağva'ya Şile'ye Kumburgaz'a bi gidin görün Allah Aşkına...!
Gürkan 2 hafta önce
Yapılırken neredeydi acaba belediye!?
1
açık