Selçuk Özdağ: Erdoğan, Bahçeli Manisa'dan aday olsun ben kazanırım

banner297

Eski Ak Parti Manisa Milletvekili, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, gazeteci Çağlar Cilara'nın internet üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayın programına katıldı. Özdağ, seçim öncesi kendisine adaylık teklif ettiklerini söylediği İYİ Partililere, 'Sayın Erdoğan Manisa'dan aday olsun ben kazanırım, sayın Devlet Bahçeli aday olsun ben kazanırım' dediğini belirtti.

MANİSA 06.11.2020, 10:17 06.11.2020, 10:28
Selçuk Özdağ: Erdoğan, Bahçeli Manisa'dan aday olsun ben kazanırım

Özdağ programda, "Bana diyorlar ki siz Manisa'dan Büyükşehir Belediye Başkanı olmadığınız için bugün Sayın Davutoğlu'yla beraber oluyorsunuz. Bana Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olacağımı Ergoğan söylemişti. Bana 'Büyükşehir Belediye Başkanı adayımızsın' demişti. Öncelikle siyasetçiler verdikleri sözü tutacaklar. İkinci olarak da ben orada ittifakı kabul etmedim. Partilerin dokusunu bozuyor dedim. Onlar da aday göstersin biz de aday gösterelim  dedim, bu şehirde yarışalım. Çünkü mevcut Belediye Başkanına karşı büyük bir tepki vardı. Bu sırada daha sonra burası MHP'ye bırakıldıktan sonra Millet İttifakından İYİ Parti'ye verildi. Bana Millet İttifakı adına İYİ Parti teklif etti Büyükşehir Belediye Başkanlığını. Hatta şunu söyledim. Biraz mübalağlıydı ama siyasetçilerin iddiaları olacak, 'Sayın Erdoğan Manisa'dan aday olsun ben kazanırım, sayın Devlet Bahçeli aday olsun ben kazanırım' dedim" ifadelereini kullandı.

Yorumlar (15)
MANİSA'LI 4 hafta önce
TAMAM. MADEM BUYUR TABENEDEN MUHTAR ADAYI OL O HALDE. SEN VE MUHTAR YILMAZ YARIŞIN. EĞER SENİ İKİYE KATLAMAZSA BİRŞEY BİLMİYORUM. DOÇ.DR.SELÇUK ÖZDAĞ...
MANİSA'LI 4 hafta önce
BU ARADA SEN! TEMAYÜLE BİLE GİRMEDEN VEKİLLİK LİSTESİNE YAZILANA KADAR SENİ MANİSA'DA HİÇ KİMSE TANIMIYORDU. SEN SAYIN ARINÇ'A DUA ET. BU KİŞİLER SAYESİNDE İSMİN DUYULMUŞKEN İDDİANI BİRAZ DAHA LOKAL TUT...
Gülden Keskin 3 hafta önce
ama arınç gibi antipatik değil özdağ
manisalı 4 hafta önce
Özdağın yeni mesleği stand-up hayırlı olsun baya komik adam
manisalı 4 hafta önce
Erdoğanın ceketinin düğmesi Bahçelinin ceketi senden daha fazla oy alır Manisa'da.
düş artık Manisanın yakasından.
Kızıl Elma.... 4 hafta önce
Selçuk bey kendine o kadar güven me sen kimsin ki, Sayın ERDOĞAN ile seçim yarışına giriyorsun, şunu unutmamalı bu millet bir iyiliği bir de yapılan kötülüğü unutmaz.... vesselam.
manisa tarzanı 4 hafta önce
kahvaltıda yürek yemiş galiba
manisa 4 hafta önce
üşütüktü biliyorduk ama hepten iyiye üşütmüş.
Tarzan 46 4 hafta önce
hahahahahahaaaaaaaaa
ENVER GÖKÇE 3 hafta önce
noldu çekemiyonmu troll senin gibisine anten gerek
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
7
açık