banner299

banner298

SANCAKLIBOZKÖY TOKİ KONUTLARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI  

banner297

Sancaklıbozköy Mahallesi’nde yapılacak 400 konutluk TOKİ projesi için yüklenici firma alanda şantiye kurulumuna başlarken; Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Malisi Yaşar Karadeniz ile birlikte bölgede incelemelerde bulunarak,  Vali Karadeniz’e proje hakkında bilgi verdi. 

Manisa 21.04.2021, 14:19
SANCAKLIBOZKÖY TOKİ KONUTLARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI  
banner388

TOKİ tarafından Sancaklıbozköy Mahallesi’nde yapılacak 400 sosyal konut için yüklenici firma inşaat sahasında şantiye kurmaya başladı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Malisi Yaşar Karadeniz ile birlikte bölgede incelemelerde bulunarak,  Vali Karadeniz’e proje hakkında bilgi verdi. Başkan Çelik şöyle konuştu; “Sayın Valimiz ile birlikte TOKİ tarafından Sancaklıbozköy’de yapımına başlanacak 400 konutluk toplu konut şantiye alanında incelemelerde bulunuyor, Sayın Valimizi bilgilendiriyoruz. Sancaklıbozköy Mahallemiz belediye başkanlığımız döneminde belediyemizden ve hükümetimizden ciddi yatırımlar alan bir bölge. Bulunduğumuz alanda TOKİ konutlarının yapımına başlanıyor, hemen karşı tarafta yine içerisinde açık ve kapalı düğün salonlarının yer alacağı bir tesisin ihalesini yaptık, yakın zamanda temelini atacağız. Hizmetlerimiz devam ediyor.  Sayın Valimizi de bilgilendiriyoruz. Gördüğümüz yüz dönümlük alanda şantiye kurulumu hazırlıkları yapılıyor. 400 konut yapılacak. Bu vesileyle emeği geçen Sayın Valimize, milletvekillerimize ve bakanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Şehzadeler halkı için hayırlı olsun”

“EMEĞİ GEÇENLERİ TEBRİK EDİYORUM”   
TOKİ konutlarının yapılacağı alanda incelemeler yapan ve Başkan Çelik’ten bilgi alan Vali Karadeniz ise şöyle dedi; “Sancaklıbozköy bana göre bir örnek model olarak ele alınmalı. Türkiye’de genel olarak bir kırsal alanın boşalması problemimiz var. Oysa burada tam tersine. TOKİ 400 konut yapıyor. Bu da burada nüfusun arttığının göstergesidir. Tarımsal üretime ne kadar önem verirsek, üreticimiz elde ettiği geliriyle ne kadar işi bir yaşam sürebilirse orada kalıcı olur. Sancaklıbozköy halkını ben tarımsal üretimleri nedeniyle tebrik ediyorum. Konutlar onların daha üst standartlarda yaşam sürmelerini sağlayacak. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçenleri tebrik ediyorum.”   

Yorumlar (2)
Akhisarlı 2 hafta önce
Koskoca Yunus Emre ve Şehzadeler ilçelerinde yer yokta mı bu kadar ücra köşelere yapılıyor yoksa insanlar otobüslere muhtaç bırakılsın diye mi ?
45,5 2 hafta önce
Bir an önce imar bitirilmeli,insanları şehir merkezinden uzaklaştırıp Muradiye,sancaklibozkoy,Akgedik e mecbur etmeyin. Düşünebiliyor musunuz Muradiye'de yaşayan bir vatandaş şehir Hastanesi'ne gelmek için kaç km yol katediyor
20
açık