Sanayi ve ticaret alanında yapılan çalışmalar ele alındı 

banner297

MÜSİAD Manisa Şubesi'nin 15 günde bir düzenlemiş olduğu yönetim Kurulu Toplantısına AK Parti Milletvekili (Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi) Semra Kaplan Kıvırcık konuk oldu.

Manisa 28.01.2021, 16:21 28.01.2021, 16:25
Sanayi ve ticaret alanında yapılan çalışmalar ele alındı 

Video konferans sistemi ile online olarak düzenlenen toplantının İş Geliştirme ve Projelendirme komisyonu Başkanı Abdurrahman Rüzgar’ın moderatörlüğünde başlayarak, Başkan M. Reşit Ürper'in açılış konuşmasının akabinde AK Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık MÜSİAD Manisa Şube yönetimi ve üyelerine sanayi ve ticaret alanında yapılan çalışmalarla ilgili sunumuyla bilgilendirmelerde bulundu.  İhracat ve ticaretin artmasına yönelik bilgi alışverişiyle devam eden program da üyeler soru cevap şeklinde programa katılım sağladılar.
Üreten Türkiye'nin Üreten gücü MÜSİAD, ihracatın ticaretin ve sanayinin gelişmesinde Manisa ve ülkemiz adına faaliyetlerinin hız kesmeden ve tüm gayretleriyle devam edeceğini belirterek toplantı konuğu Ak Parti Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık’ a teşekkürlerini iletti.

Yorumlar (0)
8
açık