Salihli’ye yapılan hizmetleri görüştüler

banner297

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETERİ AYTAÇ YALÇINKAYA, SALİHLİ BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ KAYDA’YA NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU. MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE SALİHLİ BELEDİYESİNİN İLÇEDEKİ PROJELERİNİN GÖRÜŞÜLDÜĞÜ ZİYARETTE, SALİHLİ’YE HİZMETLERİN DEVAM EDECEĞİ VURGUSU YAPILDI.

MANİSA 05.11.2020, 18:55
Salihli’ye yapılan hizmetleri görüştüler

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesinin ilçedeki projelerinin görüşüldüğü ziyarette, Salihli’ye hizmetlerin devam edeceği vurgusu yapıldı.

İl genelinde çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Salihli’de de proje ve hizmetlerine devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya da, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı makamında ziyaret ederek, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesinin ilçedeki projeleri ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Ziyareti nedeniyle Yalçınkaya’ya teşekkür eden Başkan Kayda, “Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte olmaktan, aynı yolu yürümekten Salihli’mize hizmet etmekten büyük gurur ve onur duyuyoruz” dedi. Kayda’ya Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Genel Sekreter Aytaç Yalçınkaya da, Salihli’ye hizmetlerin devam edeceğini ifade etti.

Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu