Rektör Ataç, Manisa Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti

banner297

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç ve beraberindeki MCBÜ Protokol Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü çalışanları, Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek, basın mensuplarının Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Manisa 11.01.2022, 09:17
Rektör Ataç, Manisa Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti

Manisa Gazeteciler Cemiyeti Dernek Binasında gerçekleşen ziyarette, basın mensuplarıyla bir araya gelen Rektör Ataç, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan'a çiçek takdim ederek Manisa'da faaliyet gösteren basın kuruluşlarının şehir için önemli olduğuna dikkat çekti. Ataç, “Her şart altında, günün her saatinde olayları yakalama ve halkımıza aktarma noktasında olağanüstü gayret gösteren, tarafsız, ilkeli ve sorumluluk bilinciyle, fedakârca çalışan siz değerli basın mensuplarımızın bu özel gününü kutluyorum.” ifadelerine yer verdi.

Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Filizkan ise ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, basın mensupları için önemli olan bugün de kendilerini yalnız bırakmadığı için Rektör Ataç’a teşekkür etti. Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nin önemli çalışmalara imza attığını kaydeden Filizkan, üniversitede yapılan çalışmaları ilgiyle takip ettiklerini de sözlerine ekledi. 

Ziyaret, hediye takdimi ile son buldu.

Yorumlar (0)
0
açık