OTELİNİ ÖĞRENCİLERE AÇAN MECLİS ÜYESİNE PLAKET

banner297

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Ekim ayı meclis toplantısının dilek ve öneriler kısmında ise 2021 yılında yaşanan doğal afetler ve 2021 yılında öğrencilerimizin yaşadığı yurt sorununa karşı hotelinin kapılarını vatandaşlarımıza açan meclis üyesi Gökay Budak’a plaket takdim edildi. 

Manisa 27.10.2021, 16:44
OTELİNİ ÖĞRENCİLERE AÇAN MECLİS ÜYESİNE PLAKET

Plaket takdimi sırasında söz alan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, “Sevgi dilini geliştirmeliyiz. Herkese sevgi ile hoşgörü ile ön yargısız bir şekilde bakmalıyız. Maalesef ülkemizde kutuplaşma üst seviyede. Yaşadığımız doğal afetler ve başka olumsuzluklarda bile ülke olarak ikiye ayırabiliyoruz. Bu çetin ortamda 2021 yılında yaşanan doğal afetlerde ve 2021 yılında öğrencilerimizin yaşadığı yurt sorununa karşı duyarsız kalmayan ve işlemecisi olduğu Clup Rosebay Hotel’i hiçbir karşılık beklemeden vatandaşlarımıza ve öğrencilerimize açan meclis üyemiz Gökay Budak’ı tebrik ediyorum. Bu duyarlı davranışından ötürü kendisine bu plaketi takdim etmek istiyorum” dedi. 
Manisa TSO Meclis Başkanı Ümit Türek, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz ve Meclis Başkan Yardımcısı Gencay Esendağ’ın takdim ettiği plaket töreninde konuşan meclis üyesi Gökay Budak, “Bugün gerçekten çok duygulandım. Bu ince ve nazik düşüncelerinden dolayı Meclis Başkanımıza Yönetim Kurulu Başkanımıza ve siz değerli meclis üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımız, öğrencilerimiz dışarıda mağdur durumdayken biz yastığa başımızı rahat koyamazdık. Bizim de çorbada tuzumuz olsun dedik. İnşallah bir daha böyle olumsuzluklar ile karşı karşıya gelmeyiz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
10
açık