MESO'dan geleneksel aşure hayrı

banner297

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) geleneksel aşure hayrını gerçekleştirdi. Oda tarafından her yıl Muharrem ayında düzenlenen aşure hayrı bu yılda yapıldı.

Manisa 02.09.2021, 15:09
MESO'dan geleneksel aşure hayrı

Oda Başkanı Bahattin Akyüz’ün ev sahipliğinde oda önünde gerçekleşen aşure hayrına Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Hasan Geriter, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanvekili Sait Başbelen, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Karaağaç, Manisa Elektronik Ürün Güvenlik Sistemleri Telekomünikasyon Cihazları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Üzen, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ahmet Akçın, Bakkallar Odası Başkanı Saffet Taşkıncan, Elektrikçiler Odası Başkanı Adam Yüküm, 55 NoluŞehiriçi Denetimli Özel Halk otobüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Erdoğan Akatmacı, Marangozlar Odası Başkanı Zeki Apak, esnaflar ve vatandaşlar katıldı. Hatuniye Camii İmam Hatibi Hayrettin Çoban tarafından okunan duanın ardından Başkan Geriter ve Başkan Akyüz vatandaşlara aşure ikram etti. 
Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz, oda olarak geleneksel aşure hayrını bu yılda gerçekleştirmekten dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da 3 gün boyunca aşure dağıtacağız. Cuma günü Tapu Müdürlüğü önünde, Salı günü ise Karaköy Kırmızı Köprü’de aşure ikramımız olacaktır. Katkı sunan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)
23
açık