MERKEZEFENDİ'DE POLİKLİNİKLER KAPATILDI

banner297

Koronavirüs nedeniyle pandemi hastanesi olan Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi'de Ağustos ayında poliklinikler yeniden hizmet vermeye başlamıştı. Manisa'da vakalarda yaşanan artışların ardından Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi'nin bir kez daha pandemi hastanesi olması kararlaştırıldı.

Manisa 09.11.2020, 10:59
MERKEZEFENDİ'DE POLİKLİNİKLER KAPATILDI

Son dakika haberi!

Manisa'da koronavirüs sürecinde Merkezefendi Devlet Hastanesi pandemi hastanesi ilan edilmişti. Pandemi hastanesi ilan edilen hastanede poliklinikler kapatılmıştı. Vakalardaki azalmanın ardından Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi'de Ağustos ayında poliklinikler yeniden hizmet vermesi kararlaştırılmıştı. Ağustos ayından bu yana polinik hizmetleri açık olan hastane için yeni karar alındı.

PANDEMİ HASTANESİNE DÖNÜŞTÜ

Manisa'da vakalarda ciddi oranda artış yaşandı. Haziran ayına kıyasla kentteki vaka, hasta, ağır hasta, ölüm oranlarında artış gözlendi.  Manisa'da vakalarda yaşanan artışların ardından Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi'nin bir kez daha pandemi hastanesi olması kararlaştırıldı. Vakalarda ciddi bir azalma yaşanana kadar Merkezefendi Devlet Hastanesi'nde bugünden itibaren poliklinik hizmeti verilemeyecek.

Muayene olmak isteyen vatandaşlar merkezde Şehir Hastanesi, Celal Bayar Hastanesi'nde randevu ile muayene olabilecek. Acil durum gerektiren durumlarda veya mesai saatleri dışında Acil Servisler hizmet vermeye devam edecek.

Manisahaberleri.com

Yorumlar (0)