MASKİ SU FATURALARI KONUSUNDA CHP'Yİ İKNA ETTİ

banner297

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şehzadeler İlçe Yönetimini makamında ağırladı. Başaran misafirlerine MASKİ’nin çalışmalarını anlattı, son dönemde yaşanan ve kamuoyunu meşgul eden su kesintileri ve su faturaları ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Cumhuriyet Halk Partisi Şehzadeler İlçe Yönetimi, kendilerini makamında ağırlayan Genel Müdür Başaran’a teşekkür ederek, “MASKİ Genel Müdürlüğünün çalışmalarını ve hizmetlerini ilk ağızdan duyduk. Pandemi döneminde yaşanan sıkıntılar ile ilgili kamuoyunda sürekli açıklamalar yapıldı. Bu konuda ilk ağızdan bilgileri aldık, ikna olduk" ifadelerinde bulundular. 

MANİSA 30.07.2020, 12:52 30.07.2020, 12:56
MASKİ SU FATURALARI KONUSUNDA CHP'Yİ İKNA ETTİ

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şehzadeler İlçe Başkanı Hakan Gürtunca, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Yenal Yıldırım, Şehzadeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Olcay Şafak ve İlçe Sekreteri Abdullah Bekçi’yi makamında ağırladı. Genel Müdür Başaran ziyarette, MASKİ Genel Müdürlüğünün 17 ilçede gerçekleştirdiği hizmetler ile projelerini anlattı. Başaran, “İdaremiz, il genelinde hayatı kolaylaştırmak adına birçok çalışmaya imza atıyor, vatandaşın sorunlarını çözecek ve kolaylaştıracak hizmetleri hayata geçiriyoruz. Aynı zamanda tüm ekiplerimiz ile 7 gün 24 saat mesai mefhumu gözetmeksizin sahadayız. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün öncülüğünde 17 ilçe 1088 mahallede yatırımlarımıza devam edeceğiz” dedi. Genel Müdür Başaran, misafirlerine son dönemde yaşanan ve kamuoyunu meşgul eden su kesintileri ve su faturaları ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

"İlk ağızdan bilgileri aldık, ikna olduk"

Cumhuriyet Halk Partisi Şehzadeler İlçe Yönetimi, kendilerini makamında ağırlayan Genel Müdür Başaran’a teşekkür ederek, “MASKİ Genel Müdürlüğünün çalışmalarını ve hizmetlerini ilk ağızdan duyduk. Pandemi döneminde yaşanan sıkıntılar ile ilgili kamuoyunda sürekli açıklamalar yapıldı. Bu konuda ilk ağızdan bilgileri aldık, ikna olduk. MASKİ Genel Müdürlüğünün Manisa’ya yaptığı hizmetler, yatırımlar ve projeleri inkar etmek olmaz. Vatandaşların sorunlarını hızlı bir şekilde çözmek adına gerekli çalışmaların yapıldığını da görüyoruz. Bundan sonraki süreçte de Manisa’ya daha güzel hizmetlerin kazandırılacağına inanıyoruz” ifadelerinde bulundular. 

Yorumlar (4)
ikna 6 ay önce
biz ikna olmadık
ahmet 6 ay önce
2 ay ortalama fatura kesip 3. ay sayaç okursan 21 m³ tüketimi üst tarifeden faturalandıramazsın bu soygundur o zaman aylık ortalamayıda 7 m³ olarak hesapla
Halk 6 ay önce
Maski halkı ikna etsin ayıptır ya
Hakkı 6 ay önce
Şu anda 4-5 gündür su yok, yarın bayram. Burası karaköy. Chp ödemiyor benim faturamı geçen sene 18 lira gelen fatura 132 lira olmuş. Suya zam yok diyip zam yapan vardı. Sayaçları millete dayatan.
Arefe günü sular kesik arkadaş. Maski ymiş
0
açık