MASKİ'den yeni su kesintisi açıklaması geldi

banner297

MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesinde yaşanan su kesintisi ile ilgili açıklama yaptı. GDZ Elektrik Dağıtım AŞ.'nin Akpınar ve Ilıca Tesislerimiz ile bölgedeki mahalleleri besleyen ana elektrik hattında yaşanan arıza nedeniyle ilçenin büyük bir bölümünde su kesintisi yaşandığını belirten MASKİ yetkilileri, 30 Ocak Cumartesi günü saat 14.00'da başlayan kesintinin giderilmesi noktasında GDZ Elektrik'e destek verdiklerini de ifade etti. 

Manisa 31.01.2021, 12:09
MASKİ'den yeni su kesintisi açıklaması geldi

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesinde yaşanan su kesintisi ile ilgili kamuoyuna bilgi verdi. 30 Ocak Cumartesi günü saat 14.00'da başlayan elektrik kesintisi nedeniyle Şehzadeler ilçesindeki mahalleleri besleyen depolara su veremediklerini belirten MASKİ yetkilileri, sorunun çözülmesi noktasında GDZ Elektrik Dağıtım AŞ’nin arıza ekiplerine ilk andan beri destek olduklarını söyledi. Su kesintisi yaşanmaması için hem arızanın çıktığı ilk anda hem de kullanımın azaldığı gece geç saatlerden bu yana diğer içme suyu kaynaklarından depolara su verdiklerini vurgulayan MASKİ yetkilileri, su seviyelerinin iyice azaldığını ve özellikle üst kotlarda su kesintilerinin bu nedenle başladığını belirttiler. GDZ Elektirik A.Ş’nin Akpınar ve Ilıca'daki Tesislerimiz ile  Hacıhaliller, Hamzabeyli, Aşağı ve Yukarıçobanisa, Sancaklıiğdecik ile Karaoğlanlı Mahallelerini besleyen  ana hattında yaşanan elektrik arızasının büyük olmasından kaynaklı Şehzadeler ilçesinin doğu kanadındaki mahalleler ile ilçe merkezinde su kesintisi yaşandığını belirten MASKİ yetkilileri, durumu yakından takip ettiklerini ve destek verdiklerini ifade ettiler.

Yorumlar (6)
vatandaş mehmet 4 hafta önce
gece 10 da kesilen suyu ertesi gün sabah 10 da haber verip önleminizi alın diye uyaran maski öngörünüze hayranız.
muhammed 4 hafta önce
bir jeneratörle çözülebilecek sorun için 2 gündür susuz yaşıyoruz. evimizde hastamız var pandemi var. ama düşünen bir belediye yok. bize çözümle gelin. oy için de manisa belediyesinden kimse gelmesin kapımıza.
KETO 4 hafta önce
yönetime akıllı adamları getirin. google dan baksınlar jeneratör nedir ne işe yarar diye
selo 4 hafta önce
bu bld.gidici.
Faruk 4 hafta önce
Arda ne zaman giderecek saygilar
manisadan 4 hafta önce
En büyük başkan bizim başkan
7
açık