banner299

banner298

MANİSA VALİSİ KARADENİZ, HASTANELERDEKİ DOLULUK ORANINI AÇIKLADI

banner297

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, tedbirlere uyulması konusunda vatandaşlara çağrıda bulundu. Manisalıların kurallara uyma noktasında güzel örnekler sergilediğini ifade eden Vali Karadeniz, bu örneklerin daha da ileriye gitmesini istedi. 

Manisa 24.04.2021, 12:38 24.04.2021, 12:44
MANİSA VALİSİ KARADENİZ, HASTANELERDEKİ DOLULUK ORANINI AÇIKLADI
banner388

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, “Vatandaşlarımız kurallara riayet ettiği takdirde bu Ramazan döneminde kısıtlama sürecini iyi bir şekilde geçirmiş olacağız. Ve bayramdan sonra yeniden normalleşme sürecine girmiş olacağız. Bu konuda Manisalılar şuana kadar gerek maske konusunda, gerekse kurallar konusunda kurallara uyma anlamında güzel örnekler verdi. Ben bu örneklerin daha da ileriye gideceğine inanıyorum. Manisa bu sorunu 2 defa başardığı gibi bu seferde başaracaktır” dedi. 
Manisa’daki hastanelerdeki doluluk oranının yüzde 70 civarında olduğunu kaydeden Vali Karadeniz, “Şunda çok büyük bir problemimiz yok. İlimizdeki sağlık kuruluşları şuan ki vakalarımızı tedaviye kabul edebilecek durumda. Ama bunun daha olumsuzluğa gitmemesi adına bu uyarıyı yapmak durumunda kaldım. Yoksa ilimizdeki sağlık kuruluşlarında problem diyebileceğimiz bir noktaya gelmiş değiliz” diye konuştu.

Yorumlar (1)
Tam manisali 3 hafta önce
Sayın valim tv lerde uzmanlar basbas bağırıyor.saglikta % 70 doluluğu bırakın %65te kilit oluyor diye.siz nasıl hicbir sorun göremediniz anlamadim
20
açık